Finał sezonu na boiskach LOTTO Ekstraklasy zbliżał się wielkimi krokami i w końcu możemy to powiedzieć. Nadszedł dzień dzisiejszy! Przed nami decydująca gra o tron na krajowym podwórku. W rozgrywce pozostały już tylko dwa zespoły – Legia vs Piast – kto będzie mistrzem? Sprawdzamy opinie LVBET!

Piast mistrzem Polski w opinii LVBET!

W niedzielnej ofercie bukmachera LVBET znajdziemy cztery propozycje meczów w LOTTO Ekstraklasie. Każdy o sporą stawkę, ponieważ mamy dwa spotkania o eliminacje europejskich pucharów i dwie bitwy o tytuł.

Piast Gliwice na zakończenie sezonu zagra z Lechem Poznań. Wielu ekspertów, a także kibiców spodziewa się łatwej przeprawy zespołu Waldemara Fornalika. Po pierwsze mówimy o najlepszej drużynie w Ekstraklasie pod kątem gry przed własną publicznością, a po drugie Kolejorz z pewnością nie będzie walczył do utraty sił na obiekcie Piasta. Jeśli Lech urwie punkty w Gliwicach, to przy wygranej Legii – Wojskowi zostaną mistrzem kraju. Taki scenariusz nie byłby na rękę kibicom, piłkarzom, a także zarządowi klubu z Poznania.

Oba zespoły spotkały się już raz po przerwie zimowej. Rywalizacja w Gliwicach zakończyła się wygraną Piasta aż 4:0. Piast w tym meczu zdeklasował Lecha, dlatego nawet pogłoski o możliwej podkładce można odłożyć na bok. Gliwiczanie raczej nie będą potrzebowali żadnej pomocy, ponieważ po prostu są w zbyt dobrej formie, żeby nie wygrać tego meczu!

lvbet opinie

Jakie szanse ma Legia?

Prawdę mówiąc minimalne. Po pierwsze są zależni od wyniku w Gliwicach, od postawy Lecha Poznań, a także muszą wygrać swoje spotkanie. Nie jest to wcale takie oczywiste, ponieważ już raz w obecnej kampanii uznali wyższość Zagłębia Lubin. Ogólnie Miedziowi mają na swoim koncie dwa kolejne zwycięstwa przy Łazienkowskiej.

Forma Legii pozostawia wiele do życzenia. W ostatnich dniach panowała spora napinka w mediach odnośnie tego, że Lech powinien zagrać fair play, ale najpierw to powinni zacząć patrzeć na siebie. Wygrana nad Zagłębiem Lubin będzie kluczem, aby mogli w ogóle spoglądać na wynik korespondencyjnej rywalizacji.

Kursy bukmachera LVBET i opinie wskazują, że zarówno Piast, jak i Legia wygrają swoje mecze. Przeliczniki stale się zmniejszają – obecnie mamy przeliczniki na poziomie – 1.45 i 1.64.