Sobota z Ligą Narodów to przede wszystkim rywalizacja reprezentacji Włoch z Portugalią. Oba zespoły są członkami „polskiej” grupy i nadal walczą o pierwszą pozycję. Czy Selecao zapewnią sobie triumf na Giuseppe Meazza, a może to Squadra Azzurra będzie ściskała kciuki za Polskę w przyszłym tygodniu? Sprawdzamy opinie Fortuny na ten temat.

Fortuna opinie – najlepsze kursy na Ligę Narodów i nie tylko!

Włochy vs Portugalia: zapowiedź meczu i Fortuna opinie o kursach głównych

Początek Ligi Narodów dla reprezentacji Włoch nie był udany. Squadra Azzurra rozkręca się z każdym kolejnym spotkaniem, o czym najmocniej przekonali się Polacy w Chorzowie. Co prawda do samego końca walczyliśmy, jednak w końcówce goście zdobyli bramkę, która podtrzymuje ich w walce o pierwszą pozycję. Roberto Mancini na konferencji prasowej przyznał, że jego drużyna zagra o zwycięstwo, a następnie będzie trzymać kciuki za reprezentację Polski. Prawdopodobnie będzie to zgubne, jednak najpierw muszą zacząć od swojej części zadania.

Portugalczycy grają w Lidze Narodów bez Cristiano Ronaldo, jednak nie przeszkodziło to tej drużynie w odniesieniu dwóch kolejnych zwycięstw. Najpierw pokonali Włochów 1:0 przed własną publicznością, a następnie Polaków 2:3 w Chorzowie. Obecna sytuacja tego zespołu jest klarowna. Do wygranej w grupie potrzebują przynajmniej remisu w starciu z Włochami, a nawet jeśli zaliczą porażkę, to mogą przeskoczyć dzisiejszego rywala po wygranej nad Polską. Mówiąc krótko, mają wszystkie asy w rękawie. Fortuna opinie wzięły pod uwagę takie czynniki, co widać w kursach głównych.

Fortuna opinie:

Jak widać, bukmacher faworyzuje gospodarzy, ponieważ kurs na wygraną Italii wynosi dokładnie 2.21. Dla porównania remis 3.25, a zwycięstwo gości 3.6. Ciekawą propozycją może być również podpórka na Portugalię, z tego względu, że w dwóch rozegranych meczach wyglądali naprawdę nieźle. Kurs tego zdarzenia to 1.71.

Opcje dodatkowe i Fortuna opinie

Włosi pod wodzą Roberto Manciniego nie prezentują się doskonale. W siedmiu rozegranych rywalizacjach odnieśli tylko dwa zwycięstwa z Polską i Arabią Saudyjską. W tym czasie w sześciu meczach tracili przynajmniej jednego gola, a jedynym zespołem, który nie trafił do siatki Donnarummy, są Biało-Czerwoni. Warto zauważyć, że w ostatnim czasie grają wybitnie underowo. W pięciu kolejnych meczach zanotowali wynik -2,5 gola.

  • -2,5 gola – 1.6

Z drugiej strony mamy Portugalczyków, którzy w dwóch ostatnich meczach zdobywali dokładnie trzy bramki. Łącznie Selecao mają na swoim koncie trzy kolejne wygrane. W sześciu poprzednich spotkaniach tylko raz zagrali na zero z tyłu – z Włochami. Portugalia w trzech z pięciu meczów notowała wynik +2,5 gola. Kurs tego zdarzenia jest wybitnie wysoki, a takie granie przeciwko przewidywaniom często okazuje się trafnym wyborem.

  • +2.5 gola – 2.4

Fortuna opinie nie zapominają o wyniku BTTS w tej rywalizacji. Włosi w sześciu z ośmiu ostatnich spotkań notowali taki wynik. Squadra Azzurra w siedmiu z ośmiu meczów zdobywała przynajmniej jedną bramkę. Portugalczycy mają na swoim koncie pięć wyników BTTS na sześć rozegranych potyczek. Selecao w każdym z poprzednich dziewięciu starć przynajmniej jeden raz trafiali do siatki przeciwnika.

Tak wysoki kurs na bramkę z obu stron, również ciekawie się prezentuje.

Co ciekawe w dwóch ostatnich meczach tych drużyn padł wynik 1:0 dla Portugalii. Ogólnie jest to całkiem popularny rezultat w rywalizacjach Włochów z Portugalią, ponieważ aż cztery razy na siedem rywalizacji kończyło się 1:0.

  • Dokładny wynik 1:0 – 5.5