Oman – Niemcy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.11.2022

Oman - Niemcy gdzie oglądać

Oman – Niemcy: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream live? Mundial w Katarze zbliża się wielkimi krokami i już w niedzielę czeka nas mecz otwarcia pomiędzy gospodarzami turnieju a Ekwadorem. W środku tygodnia jednak zobaczymy jeszcze kilka spotkań towarzyskich. Jednym z nich jest mecz Oman – Niemcy, który będzie ostatnim sprawdzianem dla naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli chciałbyś zobaczyć transmisje z tego starcia, ale nie wiesz gdzie oglądać Oman – Niemcy, to wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu.

Oman – Niemcy gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać mecz Oman – Niemcy? Spotkanie pomiędzy tymi ekipami zapowiada się naprawdę ciekawie, ale też – nie będę ukrywał – bardzo jednostronnie. Może z tego względu żadna stacja telewizyjna, ani bukmacher nie zdecydowali się pokazać tego meczu. Jeśli jednak chciałbyś poznać firmę bukmacherską, która posiada wiele dobrej jakości transmisji z wielu ciekawych pojedynków, to warto przyjrzeć się Superbetowi. A co trzeba zrobić, żeby mieć do nich dostęp, a także do bonusu powitalnego? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt o wartości minimum 40 PLN i obróć tę kwotę jednokrotnie po kursie co najmniej 1.50
  3. Odbierz darmowy zakład o wartości 34 PLN, a także dostęp do streamów online

Oman – Niemcy, transmisja na żywo w TV

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, na polskich kanałach, a także u legalnie działających w naszym kraju bukmacherów nie zobaczysz ostatniego pojedynku towarzyskiego Niemców. Mecz ten odbędzie się w środę, 16.11 o godzinie 18:00 polskiego czasu. Z pewnością to właśnie podopieczni Hansiego Flicka rozprawią się z rywalami, a kibice zobaczą przynajmniej kilka goli.

Oman – Niemcy gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście stream online z meczu Oman – Niemcy będzie dostępny, jednak może być trudno go znaleźć. Oferują go między innymi strony zagraniczne, między innymi hiszpański Movistar+ czy niemiecki RTL+. Żeby jednak mieć do nich dostęp trzeba albo posiadać tam konto, albo uiścić opłatę.

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 34 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna!

Gdzie oglądać Oman – Niemcy?

Zatem gdzie oglądać mecz Oman – Niemcy? Dla Polaków dobrą opcją poza płatnymi streamami w sieci będzie bez wątpienia niemiecka telewizja RTL. Tak naprawdę większość pakietów telewizyjnych w naszym kraju posiada dostęp do kilku niemieckich stacji – w tym właśnie do wspomnianego RTL. Jeżeli więc posiadasz go w swoim pakiecie, to śmiało o godzinie 18:00 obejrzysz pojedynek Omanu z Niemcami.

Gdzie znajdę transmisje live z meczu Oman - Niemcy?

Stream z tego spotkania znajdziesz na zagranicznych kanałach internetowych, a także w niemieckiej telewizji RTL.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze