Olympique Marsylia – Nantes: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (20.04.2022)

zawodnik OM w meczu z PSG

W niedzielę w Ligue 1 rozegrane zostaną spotkania w ramach 33 kolejki Ligue 1. W jednym z nich Marsylia na własnym stadionie podejmie Nantes. Drużyna Arka Milika to ogromny faworyt, ale czy uda się jej przełożyć swoje argumenty z papieru na boisko? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, a o tym, gdzie oglądać spotkanie Olympique Marsylia – Nantes piszemy niżej!  

baner na mecz marsylia - nantes od psg
fot. sts

Olympique Marsylia – Nantes, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Ligue 1 czeka nas kolejne spotkanie z udziałem Milika i spółki. Jego Marsylia zagra u siebie z Nantes, czyli średniakiem francuskiej ligi. Goście do tej rywalizacji podejdą prawdopodobnie nieco osłabieni, a bukmacherzy uważają, że nie mają większych szans z Marsylią. Milik i spółka mają tutaj spore szanse na kolejne zwycięstwo, ale czy uda się im wygrać? Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Olympique Marsylia – Nantes!

Olympique Marsylia – Nantes, transmisja na żywo w TV

W TV spotkanie Olympique Marsylia – Nantes zostanie pokazane w Eleven Sports 2. To płatny kanał telewizyjny, do którego dostęp do aż kilkadziesiąt PLN miesięcznie. Możesz jednak wykorzystać inną opcję, na którą warto zwrócić uwagę, a mowa tutaj o STS TV. O szczegółach piszemy niżej, gdzie dokładnie Ci to wytłumaczymy!

Olympique Marsylia – Nantes, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Olympique Marsylia – Nantes jest więc na wyciągnięcie ręki, bo wyżej przedstawiliśmy Ci świetne sposoby na to. Możesz skorzystać z STS TV, do którego dostęp dostaniesz, jak spełnisz te kroki:

  1. Najpierw zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Następnie zagraj dowolny kupon
  4. W kolejnym kroku przejdź do sekcji TV i oglądaj mecz Olympique Marsylia – Nantes

Na Zagranie znajdziesz także ciekawe typy bukmacherskie, a obstawiając razem z nimi w prosty sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania rywalizacji pomiędzy tymi ekipami.

Olympique Marsylia – Nantes, transmisja online

Transmisja online z meczu Olympique Marsylia – Nantes będzie dostępna w kilku miejscach, bo oprócz przeglądarkowej wersji STS możesz skorzystać z tego również w aplikacji na telefony, czy wersji mobilnej. Jak więc samemu widzisz, możliwości jest kilka i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie bez żadnego problemu!

Olympique Marsylia – Nantes, kursy bukmacherskie

Drużyna Arkadiusza Milika na papierze jest ogromnym faworytem, ale czy swoje argumenty przekuje dzisiaj w zwycięstwo? Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie na to wskazują:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Marsylia - Nantes?

Starcie Marsylii z Nantes będziesz mógł obejrzeć w STS TV!

O której Marsylia zagra z Nantes?

Mecz Olympique Marsylia - Nantes zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze