Gdzie oglądać mecz Olympique Marsylia – Feyenoord? Wiele osób szuka informacji na ten temat, dlatego przygotowaliśmy poniższy artykuł. Leicester na papierze jest tutaj faworytem, ale czy sobie poradzi z trudnym rywalem? PSV na pewno ma przygotowane kilka ciekawych rozwiązań na tę rywalizację. Warto będzie obejrzeć to spotkanie!

Viaplay, Liga Konferencji, baner

Olympique Marsylia – Feyenoord, gdzie oglądać

W czwartek czekają nas aż cztery spotkania w ćwierćfinałach europejskich pucharów, takich jak Liga Europy oraz Liga Konferencji Europy. W drugich z tych rozgrywkach możemy oglądać w akcji m.in. Olympique Marsylię – drużynę Arkadiusza Milika, dla którego gra w tych pucharach to świetna przygoda. Teraz jednak jego zespół musi odrobić stratę z pierwszego spotkania, co oczywiście nie będzie wcale takie proste. Gdzie oglądać mecz Marsylia – Feyenoord? O tym piszemy niżej!

Olympique Marsylia – Feyenoord, transmisja na żywo w TV

W czwartek o godzinie 21:00 rozpocznie się kolejne spotkanie 1/2 finału Ligi Konferencji. Co prawda nie będziesz mógł go obejrzeć w polskiej telewizji, ale możesz za to skorzystać z aplikacji na telewizor od Viaplay. W niej wystarczy się zalogować na konto, na którym masz aktywny abonament lub skorzystać z naszej promocji, którą przedstawimy Ci niżej. To jednak nie jest jedyne rozwiązanie, więc przeczytaj cały tekst, żeby się o wszystkim dowiedzieć!

Olympique Marsylia – Feyenoord, transmisja na żywo za darmo

Dzięki współpracy z Viaplay nasi czytelnicy mogą odebrać darmowe 30 dni dostępu. Jak to dokładnie działa? To akurat jest bardzo proste, bo najpierw musisz założyć konto klikając baner powyżej, następnie zalogować się na konto i przejść do sekcji sportowej, gdzie będziesz mógł obejrzeć spotkanie Olympique Marsylia z Feyenoordem!

  1. Załóż konto z baneru lub z tego linku: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na nie
  3. Oglądaj spotkanie

Olympique Marsylia – Feyenoord, transmisja online

Często dzięki transmisjom live u bukmacherów możemy oglądać za darmo mecze. Tym razem to sama platforma daje nam taką możliwość, ale warto sprawdzić podlinkowany artykuł, ponieważ dzięki temu będziesz mógł oglądać starcia innych ekip za darmo. Stream online ze spotkania Olympique Marsylia – Feyenoord zostanie puszczona nie tylko w aplikacji na telewizory od Viaplay, ale również w aplikacji na smartfony (potrzebujesz telefon z systemem Android lub iOS) oraz w wersji przeglądarkowej tej platformy, a więc możliwości jest wiele.

Olympique Marsylia – Feyenoord, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów to gospodarze mają o wiele większe szanse na zwycięstwo. Może to trochę dziwić, bo przecież przed tygodniem Holendrzy byli lepsi, ale teraz zagrają na wyjeździe, co utrudni im kwestię awansu.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 16:10.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Marsylia - Feyenoord?

Starcie Marsylii z Feyenoordem będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

O której Marsylia zagra z Feyenoordem?

Starcie Marsylii z Feyenoordem zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze