Dzisiaj zawodnicy Olympique Marsylia podejmą u siebie Brest. Będzie to więc rywalizacja ekip, które grają o wysokie cele w Ligue 1, ale tylko gospodarze na razie je osiągają. Obecnie są wiceliderami w tabeli i jeżeli dalej będą tak grać, jak teraz, to zdobędą tytuł wicemistrza. Brest z kolei notuje wyniki nieco poniżej oczekiwań i wiele osób oczekuje od nich poprawy. Zobacz, gdzie oglądać spotkanie Marsylii z Brest.

Olympique Marsylia – Brest: gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj dojdzie do rywalizacji Olympique Marsylia z Brest, czyli dwóch ekip nastawionych na ofensywną grę. Gospodarze są tutaj mocnymi faworytami, głównie ze względu na fakt, że dotychczas prezentowali się znacznie lepiej niż goście. Ci z kolei jednak pokazali, iż potrafią zaskakiwać. Dlatego bezpośrednie spotkanie tych drużyn będzie interesujące. Nie zwlekaj i sprawdź, gdzie oglądać mecz Olympique Marsylia – Brest.

Olympique Marsylia – Brest: gdzie obejrzeć za darmo?

Za nim jeszcze przejdziemy do tego, gdzie oglądać spotkanie Olympique Marsylia z Brest, to polecimy Ci zerknięcie na tekst o tym, jak obrócić bonus w STS. Przyda Ci się to do tego, żeby grać bez ryzyka aż do 234 PLN. Skoro już jesteśmy przy tym operatorze, to zapraszamy też do STS TV, w którym obejrzysz tę rywalizację.

  1. Zarejestruj się z tego miejsca: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do TV

baner STS TV

Olympique Marsylia – Brest: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Olympique Marsylia z Brest będzie puszczone również w Fortuna TV. W przypadku tego bukmachera zasady są bliźniaczo podobne jak w STS. To oznacza, że musisz:

  1. Zarejestrować się: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisać kod ZAGRANIE
  3. Zagrać dowolny kupon za minimum 2 PLN
  4. Na koniec przejdź do Fortuna TV i oglądaj tam mecz

baner ligue 1

Olympique Marsylia – Brest: stream na żywo online

Stream online ze spotkania Olympique Marsylia z Brest będzie również puszczony w aplikacjach mobilnych od tych bukmacherów. Jedyne co musisz tam zrobić, to po prostu zalogować się na konto i zagrać kupon.

Olympique Marsylia – Brest: zapowiedź meczu

Jak widzimy, kursy bukmacherskie wskazują na to, że mocnym faworytem jest tutaj Marsylia. Goście jednak na pewno nie odpuszczą, a skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Olympique Marsylia – Brest, to zerknij na najwyższe mnożniki na to spotkanie:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 08:40.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Marsylii z Brest?

Spotkanie Olympique Marsylia z Brest będziesz mógł obejrzeć m.in. u bukmacherów!

O której Marsylia zagra z Brest?

Rywalizację Marsylii z Brest zaplanowano na godzinę 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze