Olympique Lyon – Le Havre: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.09.2023

Clinton Mata

Gdzie oglądać mecz Olympique Lyon – Le Havre? W niedzielny wieczór rozegrany zostanie mecz Lyonu z Le Havre w 5. kolejce Ligue 1. Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie będzie można obejrzeć stream online lub transmisję TV tego pojedynku.

Olympique Lyon – Le Havre, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Lyonem a Le Havre rozegrany zostanie w niedzielę 17 września o godzinie 20:45. Gospodarze prezentują jak na razie fatalną dyspozycję, lecz mecz z beniaminkiem, który wrócił do ligi po przeszło dekadzie może być dla nich dobrą okazją do przełamania. Chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV? Transmisja dostępna będzie w Eleven Sports 2.

Olympique Lyon – Le Havre: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz oglądać też w formie streamu online w STS TV. Bukmacher ten posiada bowiem szeroką ofertę streamów online, która obejmuje pojedynki ligi francuskiej. Jak oglądać mecze w STS? Oto krótka instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon minimum raz na 24h
  4. Ciesz się dostępem do streamów w aplikacji mobilnej!
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Olympique Lyon – Le Havre?

Lyon – Le Havre obejrzysz w STS TV. Dzięki streamom w STS możesz cieszyć się dostępem do dziesiątek transmisji każdego dnia. Oferta obejmuje bowiem nie tylko mecze piłkarskie, ale i siatkarskie, koszykarskie czy tenisowe. STS to również szeroki wybór zakładów live. Zachęcam zatem do założenia konta i skorzystania przy okazji z zakładu bez ryzyka na start.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze