OKbet opinie o bukmacherze – co wiadomo, czego się spodziewać?

3 stycznia 2019 roku Polski Bukmacher Sp. z o.o. otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych online i od tej pory będzie funkcjonować pod dwiema markami bukmacherskimi: OKbet oraz NobleBET. Zapewne o OKbet opinie będą się pojawiać stopniowo, wraz z zadomowieniem się bukmachera na polskim rynku. Co można powiedzieć o tym operatorze?

OKbet opinie – co wiadomo?

OKbet to jedna z marek spółki Polski Bukmacher, która 3 stycznia 2019 roku otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów bukmacherskich i prowadzenie działalności w tym obszarze za pośrednictwem dwóch stron internetowych (noblebet.pl oraz okbet.pl).

Polski Bukmacher to pierwszy podmiot, który w 2019 roku zasilił grono legalnych bukmacherów w Polsce i już za jednym zamachem dorzucił od siebie nie jedną, lecz dwie marki – dobra wiadomość dla fanów obstawiania!

Co wiadomo o spółce Polski Bukmacher, czyli właścicielu OKbet?

  • Nazwa spółki: Polski Bukmacher Spółka z ograniczą odpowiedzialnością
  • REGON: 367989720
  • NIP: 6292481907
  • Zezwolenie: z dnia 03.01.2019
  • Prezes Zarządu: Norbert Ciepierski
  • Siedziba: Limanowskiego 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska
  • Kapitał zakładowy:1 mln zł
  • Data powstania:08.2017
  • Przedmiot działalności: działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi

Warto tutaj wspomnieć o interesującym powiązaniu marki OKbet z LV BET.

OKbet jest marką spółki Polski Bukmacher, a w skład jej Rady Nadzorczej wchodzi między innymi Agnieszka Wójtowicz (pozostałymi członkami są Zofia Padlikowska i Arkadiusz Loda), która związana jest również z podmiotem LV BET Zakłady Bukmacherskie, gdzie pełni tę samą funkcję.

OKbet opinie – bonus, oferta, plany

Nie oszukujmy się, kwestia legalności jest tą podstawową, ale o OKbet opinie będą powstawały w oparciu o to, co operator będzie oferował swoim nowym klientom – bonusy, wybór zakładów, dodatkowe udogodnienia.

Co więc przygotował OKbet?

Bonus i kod promocyjny

Nie ma na rynku bukmachera, który by nie witał swoich nowych klientów specjalnie przygotowanym pakietem powitalnym – jedne są bardziej rozbudowane, inne mniej, ale zawsze jakiś prezent czeka. Tym razem nie może być inaczej!

Każdy nowy gracz po zarejestrowaniu się w serwisie otrzyma bonus, a może nawet bonusy? Nowi bukmacherzy zazwyczaj stawiają na bonus od depozytu, próbują zaskoczyć kilkucyfrową kwotą dodatku, co wszyscy lubimy! Tego należy się spodziewać również po OKbet.

Mocny start to podstawa, dlatego wyczekujemy też darmowego zakładu – to chyba najlepszy sposób na przyciągnięcie do siebie nieufnych graczy, którzy bez własnego wkładu finansowego mają okazję przetestować nieznanego im jeszcze bukmachera. Takie posunięcie na pewno by się przyczyniło do pozytywnych opinii o OKbet – za nową marką nie stoją przypadkowe osoby, dlatego możemy być niemal pewni, że przygotują tego rodzaju bonus, żeby zainteresować potencjalnych klientów.

Bonus na start to i tak fajna opcja, ale zazwyczaj można z bukmachera „wyciągnąć” jeszcze więcej. Jak? Oczywiście korzystając z kodu promocyjnego.

Z każdym operatorem mamy kontakt i załatwiamy dla naszych czytelników bonusy powitalne na lepszych warunkach niż jest to w standardowej wersji.

Dajmy bukmacherowi trochę czasu na zadomowienie i rozruszanie się – jak tylko OKbet aktywuje kod bonusowy, zamieścimy go poniżej.

Oferta zakładów bukmacherskich

Tak jak nie wyobrażamy sobie OKbet bez bonusu na start, tak też nie ma opcji, żeby głównych skrzypiec w jego ofercie nie grała piłka nożna – w końcu to sport cieszący się największą popularnością wśród polskich kibiców, a co za tym idzie, oczywiście również wśród graczy. Spodziewamy się więc szerokiego wachlarza zakładów na rozgrywki krajowe i międzynarodowe – te bardziej i mniej znane. Polscy gracze na pewno to docenią podczas wystawiania o OKbet opinii.

Wirtualne sporty, czyli rozgrywki generowane komputerowo i przypominające te rzeczywiste, które można obstawiać całą dobę, to tak naprawdę już teraz obowiązkowy punkt oferty. Podobnie ma się temat e-sportów. Choć to wciąż nie tak popularna gałąź zakładów, już teraz operatorzy stawiają na sporty elektroniczne, bo przewidują sukcesywny wzrost zainteresowania. Co na to OKbet? Przypuszczamy, że odpowie na ten trend i już niebawem zaprezentuje konkurencyjną ofertę. Czekamy!

Strona internetowa i aplikacja mobilna

Strona internetowa i aplikacja mobilna to dla OKbet kolejne pole do popisu. Liczymy na intuicyjny layout, wyrazistą oprawę graficzną i dopracowanie witryny pod kątem technicznym, co umożliwi sprawne obstawianie. W końcu czas to pieniądz!

Dedykowana aplikacja mobilna OKbet to absolutny must have. Takie narzędzie u bukmachera jest doceniane przez graczy, szczególnie tych zabieganych, mających czas na grę na przykład stojąc w korku w drodze do pracy.

Wpłaty i wypłaty

Konkurencja wysoko zawiesiła poprzeczkę, ponieważ u niektórych operatorów klienci mogą wypłacić środki naprawdę w błyskawicznym tempie – w 10 lub 15 minut. Jeśli OKbet zainwestuje w system szybkich wypłat, ma szansę na zebranie pozytywnych opinii.

Czekamy!