Zdjęcie: Grzegorz Granica / PressFocus

W nocy z soboty na niedzielę (6-7 marca) w UFC 259, Jan Błachowicz (27-8) powalczy z Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą (20-0) w obronie pasa kategorii półciężkiej. Polak nie jest stawiany w roli faworyta, ale ma duże szanse na zwycięstwo. W Fortunie z kodem promocyjnym możecie zgarnąć ciekawe promocje z tej okazji i przede wszystkim obejrzeć tę galę w transmisji u bukmachera!

Oglądaj Błachowicza w Fortunie z kodem promocyjnym!

Dzisiejszej nocy, 6 marca, czeka nas gala UFC 259, podczas której Jan Błachowicz z bilansem 27-8 zmierzy się z Isreaelem Adesanyą (20-0). Polak nie jest stawiany w roli faworyta, co możemy zobaczyć m.in. po kursach bukmacherskich, ale przecież waży nieco więcej, a co za tym idzie ma też cięższe ciosy. Jednak zasięg ramion Adesanya posiada o wiele większy, co akurat robi różnicę. Warto pamiętać, że Polak w przeszłości już zaskakiwał i nie inaczej może być tym razem.

UFC Fortuna baner

W Fortunie możecie obejrzeć walki UFC w ramach transmisji live, gdyż bukmacher posiada prawa do pokazywania tej gali na terenie naszego kraju i jest jedynym operatorem z taką możliwością. Do tego w ramach oferty Ekspert+ możecie zgarnąć nawet 20 000 PLN.

Wystarczy, że wytypujecie wszystkie dziesięć walk na to, jak ktoś wygra (decyzja, nokaut lub poddanie). Osoby, które poprawnie wytypują te pojedynki, wezmą udział w podziale 20 000 złotych. To z całą pewnością ciekawa opcja, gdyż stawka minimalna wynosi zaledwie pięć złotych. 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie również liczyć na takie rzeczy, jak:

  • 2000 PLN bonusu od depozytu
  • 210 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze