Biegiem z forBET ku wygranym! Nowy klub biegacza, o którym pisaliśmy Wam w zeszłym tygodniu, rozpoczyna zabawę. Organizacja forBET Runners to wyjątkowe miejsce zarówno dla miłośników porannego joggingu, jaki i dla zapalonych maratończyków. Załóż konto z forBET – dla zdrowia, dla zabawy i przede wszystkim dla kasy! Sprawdź ofertę forBET bonus.

Z forBET sportowe emocje gwarantowane

Nowy projekt forBET to połączenie pasji do biegania z zakładami bukmacherskimi. Zgłaszając się do klubowej ekipy, masz okazję dołączyć do grona ludzi, którzy pasjonują się biegiem i poświęcają temu wiele czasu. Ich cenne uwagi pozwolą Ci na ulepszenie formy i zwiększenie kondycji. Jednak forBET Runners to przede wszystkim dobra zabawa i wspólna motywacja do pokonywania kolejnych wyzwań!

Podziel się z forBET swoimi wynikami z codziennych treningów i zdjęciami z biegów, a zostaniesz nagrodzony za biegową aktywność.

forBET Runners

Jak dołączyć do forBET Runners?

Wystarczy założyć konto na stronie operatora forBET. Możesz założyć je za pośrednictwem naszego portalu. Wystarczy, że klikniesz link – REJESTRACJA W FORBET, a na dobry początek gry otrzymasz od nas dodatkowy bonus na start – 2120PLN. Kolejnym krokiem jest dokonanie depozytu w wysokości 20 PLN i postawienie dowolnego zakładu z kursem minimalnym 1.50. Zakład postawiony? W takim razie napisz wiadomość e-mail na runners@iforbet.pl z prośbą o dołączenie do forBET Runners. Jeśli, jednak posiadasz już konto bukmacherskie w forBET, wystarczy napisać maila z prośbą o dołączenie do grupy.

rejestracja forBET Runners

Pamiętaj, że podczas procesu rejestracyjnego konieczne jest wpisanie naszego specjalnego kodu promocyjnego – 2120PLN. Dzięki niemu uzyskasz dodatkowe środki pieniężne do gry!

Autor zdjęcia: Rocksweeper / www.shuterstock.com