Sezon piłkarski prawie dobiegł do końca, prawie, ponieważ mamy jeszcze dla Was turniej Copa America. Brazylia, Argentyna, Chile, Urugwaj czy Kolumbia są stawiane w roli faworytów, a już w sobotę o 2:30 w nocy pierwsze starcie pomiędzy Canarinhos, a Boliwią. Co przygotował PZBuk z tej okazji?

Oferta PZBuk na początek Copa America

Brazylia obok wyżej wymienionych drużyn jest stawiana w roli głównego faworyta do końcowego triumfu. Canarinhos mają przewagę, ponieważ zagrają turniej na swoich stadionach. W dwóch poprzednich edycjach triumfowało Chile, które dwukrotnie pokonało Argentynę po serii rzutów karnych. Piłkarze z Kraju Kawy ostatni raz wygrali Copa America w 2007 roku. Czy po 12 latach uda się powtórzyć ten wyczyn?

Ciężko ocenić, ponieważ w turnieju zagra kilka klasowych zespołów, jednak już po pierwszej kolejce łatwo ocenić, jakie szanse będą mieli kolejni przeciwnicy Brazylii. Oferta kursów głównych w PZBuk nie pozostawia złudzeń. Przelicznik 1.06 na wygraną gospodarzy w starciu z Boliwią pokazuje, że raczej nie warto zarywać nocki w poszukiwaniu wyrównanego spotkania. Początek tego meczu o 2:30 polskiego czasu.

pzbuk kod bonusowy

Kurs na remis lub wygraną Boliwii jest wysoki, jednak każdy inny wynik niż triumf gospodarzy byłby ogromną sensacją.

Zdarzenia dodatkowe

Brazylia podczas eliminacji do mundialu, a także na turnieju głównym zaprezentowała się z całkiem niezłej strony w grze defensywnej. Liczę, że tym razem również obrona będzie kluczem w kontekście osiągnięcia dobrego wyniku na Copa America. Tite ma odpowiednią jakość w tej formacji, dlatego pomyślałem o typie z czystym kontem Canarinhos i zwycięstwem, jednak przelicznik wynosi zaledwie 1.32.

1/BTTS (nie) – 1.32

W związku z tym za lepszy wybór uznaje zagranie na wygraną gospodarzy, ale bez szaleństwa w ataku. Przypomnijmy, że Brazylia zagra bez Neymara. Zakładam, że wygrają do zera, dlatego atakujemy typ na 1/-3,5 gola. Nie sądzę, żeby zdobyli więcej niż cztery bramki w tej rywalizacji. Mecze otwarcia zazwyczaj są wymagającym sprawdzianem.

1/-3,5 gola – 1.76