W piątek zostanie rozegranych kilkanaście spotkań w eliminacjach Mistrzostw Europy. Jedną z par tworzy Macedonia Północna i reprezentacja Polski, dlatego też sprawdzamy, co ciekawego znajdziemy w ofercie PZBuk!

Kursy główne w PZBuk i krótka analiza

Faworytem tego meczu w opinii bukmachera PZBuk jest reprezentacja Polski. Takie kursy nie mogą dziwić, ponieważ Macedonia Północna przed własną publicznością prezentuje się bardzo dobrze. W końcu wygrali w sześciu kolejnych meczach domowych. Polacy rozpoczęli eliminacje od dwóch zwycięstw, dodatkowo nie tracąc w nich żadnej bramki.

pzbuk ofertaBukmacherzy wystawili ciekawe kursy związane z wygraną Biało-Czerwonych, jednak z pewnością nie jest to „pewniaczek”. Trzeba uważać, ponieważ Macedonia Północna przed własną publicznością potrafi zaskoczyć. Ostatnią porażkę w meczu domowym odnieśli dwa lata temu przeciwko reprezentacji Hiszpanii 1:2.

Macedonia w sześciu ostatnich meczach zdobyła aż 19 bramek na swoim obiekcie. W tym czasie tylko dwa razy wyciągali piłkę z siatki.

Poszukiwanie ciekawych typów w ofercie PZBuk

Przeglądając ofertę PZBuk zwróciłem uwagę na typ związany z bramką Roberta Lewandowskiego. Snajper Bayernu w minionym sezonie strzelił najwięcej goli w Bundeslidze. Forma jest, a dodatkowo Jerzy Brzęczek prawdopodobnie zdecyduje się na wariant z jednym napastnikiem. W związku z tym większość piłek będzie kierowanych na Lewego, a kurs na jego bramkę wynosi 2.00.

Lewandowski gol – 2.00

Bardzo ciekawym zdarzeniem jest również zakład specjalny, w którym typujemy, że do 30 minuty w Skopje nie będzie żadnej bramki. W takim przypadku PZBuk oferuje kurs na poziomie – 1.76.

Brak gola do 30 minuty – 1.76

Zakładam, że Polska powinna wygrać ten mecz, jednak nie będzie to łatwa przeprawa. Macedonia Północna na swoim boisku jest bardzo groźna, dlatego zaciekawił mnie również kurs 2.90 w zdarzeniu, że Biało-Czerwoni wygrają ten mecz różnicą jednego gola. W taki sposób triumfowaliśmy w spotkaniu z Austrią na wyjeździe. Do tego pod wodzą Jerzego Brzęczka tylko raz przekroczyliśmy linię z wynikiem +2,5 gola.

Polska wygra różnicą jednego gola – 2.90