Czas na wielki finał Euro U21. Przed nami powtórka z turnieju w 2017, który został rozegrany na polskich boiskach. W decydującym starciu zagrają ze sobą Niemcy i Hiszpanie, a my poszukamy ciekawych możliwości do wykorzystania bonusów od PZBuk.

Kursy główne i analiza

Oba zespoły na tym turnieju idą niczym burza. Niemcy wygrali trzy z czterech rozegranych spotkań i nie przegrali żadnej rywalizacji. Hiszpania również ma na koncie passę trzech wygranych w czterech rywalizacjach, jednak w meczu otwarcia Mistrzostw Europy musieli uznać wyższość Italii.

Dwa lata temu oba zespoły zmierzyły się w finale Euro U21. Wtedy lepsza okazała się drużyna naszych zachodnich sąsiadów.

pzbuk bonus

Faworytem finału wcale nie są obrońcy tytułu, a reprezentacja Hiszpanii. PZBuk oferuje kurs na poziomie 2.00 za zwycięstwo La Furja Roja. Grając na zwycięstwo Niemców można złapać przelicznik na poziomie 3.55.

Dajcie znać, kogo obstawiacie w wielkim finale!

Zdarzenia dodatkowe, czyli bonusy od PZBuk

Oferta PZBuk oferuje klientom aż 96 dodatkowych rozszerzeń. Typowanie tego starcia pod kątem 1X2 wygląda na ciężkie zadanie z minimalną przewagą reprezentacji Hiszpanii, która prezentuje się doskonale w ostatnich meczach.

Ogólnie oba zespoły nie mają problemów ze zdobywaniem goli. Niemcy w półfinale pokonali Rumunię 4:2, natomiast Hiszpanie rozprawili się z Francją w stosunku 4:1. Wiele osób zakłada, że w tym meczu zobaczymy bramkę z obu stron. Przelicznik takiego zdarzenia wynosi 1.66, co pokazuje, że oferta bukmacherów również wystawia spore prawdopodobieństwo takiego zakładu.

BTTS – 1.66

Warto jednak pamiętać, że spotkania finałowe rządzą się swoimi prawami. Bardzo często nie oglądamy w nich wymiany ciosów, a raczej piłkarskie szachy na najwyższym poziomie, czyli coś dla koneserów taktyki. Szyki obu trenerom może pomieszać szybko zdobyta bramka przez jedną z drużyn. Przy zagraniu przeciwko przewidywaniom na brak gola z obu stron można złapać przelicznik na poziomie – 2.10.

BTTS (nie) – 2.10

W ofercie PZBuk znajdziecie wiele ciekawych typów na to spotkanie, dlatego też zapraszamy do zapoznania się z ofertą bukmachera. Dodatkowo, przypominamy, że możecie skorzystać ze specjalnego bonusu od depozytu na start, a także dodatkowego freebetu w sklepie.