Przed nami półfinałowe starcia w krajowym Pucharze, dlatego sprawdzamy, co przygotowali polscy bukmacherzy na rywalizację Jagiellonii Białystok z Miedzią Legnica.

Polscy bukmacherzy – dowiedz się więcej

Jagiellonia Białystok vs Miedź Legnica – typy i analiza

Można śmiało powiedzieć, że przed nami mecz sezonu dla obu zespołów. Jagiellonia Białystok wypisała się już z walki o mistrzostwo Polski, a pragnienie sukcesu w tym klubie jest gigantyczne. W poprzednich latach do samego końca walczyli o tytuł z Legią, jednak dwukrotnie skończyli na drugim stopniu podium. Teraz słabe wyniki wykluczają rywalizację o to trofeum, jednak są w niezłym położeniu w kontekście walki o Puchar Polski.

Jagiellonia Białystok w rundzie wiosennej notuje fatalne wyniki, jednak mieli niezły początek, który nie zapowiadał takiej katastrofy. Rozpoczęli od wygranej 0:3 w Legnicy z dzisiejszym przeciwnikiem. Aktualnie mają tylko jedno zwycięstwo w poprzednich siedmiu kolejkach Ekstraklasy. Dodajmy, że odnieśli je w starciu z ostatnią drużyną tabeli.

Miedź Legnica to drużyna, dla której głównym zadaniem będzie utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie, jednak Puchar Polski może być niezłym dodatkiem. Podopieczni Dominika Nowaka wygrali zaledwie jeden z czterech ostatnich spotkań w lidze, ale są zdolni do sprawienia niespodzianki we wtorkowej rywalizacji. W końcu mówimy o zespole, który wygrał w Białymstoku 2:3 w meczu ligowym.

Kursy główne w tym meczu wyraźnie kierują się w stronę gospodarzy. Przypomnijmy, że PZPN zlikwidował dwumecze w Pucharze Polski, dlatego atut własnego boiska może być decydujący. Polscy bukmacherzy wzięli to pod uwagę, dlatego też przelicznik na wygraną Jagi wynosi – 1.85, remis – 3.75, a triumf gości – 4.35

Zdarzenia dodatkowe w ofercie polskich bukmacherów

Poszukując ciekawych zdarzeń specjalnych na to spotkanie warto otworzyć ofertę bukmachera LVBET. W sekcji zakładów dodatkowych znajdziemy możliwość grania podpórki w połączeniu z overem/underem bramek. Gdyby był to mecz ligowy, to w przypadku tego starcia szedłbym w stronę wyniku +2,5 gola. W związku z tym, że będzie to pojedynek o finał Pucharu Polski to zdecydowanie lepiej iść w przeciwną stronę.

1X/-3,5 gola – 1.68

Uważam, że oba zespoły zagrają bezpiecznie, w końcu stawka jest ogromna. Ireneusz Mamrot może stracić pracę, jeśli gospodarze odpadną w dzisiejszym meczu. Forma obu drużyn nie przekonuje, dlatego też w tym starciu może się wszystko zdarzyć.

Jagiellonia przegrała tylko raz w czterech ostatnich spotkaniach na swoim boisku. Własny stadion może być tu elementem, który zadecyduje, ponieważ Miedź na wyjazdach prezentuje się o wiele gorzej niż w Legnicy. Mimo wszystko akurat Białostocczanom nie trzeba przypominać o możliwościach beniaminka, ponieważ przegrali z nim na własnym boisku w LOTTO Ekstraklasie 2:3.

Ciekawą propozycją może być również podwójna szansa 0-0 z oferty polskiego bukmachera Totolotek. W tym przypadku liczymy na remis do przerwy lub na koniec meczu. Z uwagi na rangę tego spotkania taki scenariusz jest mocno prawdopodobny.

Podwójna szansa 0-0 – 1.70