Mamy wtorek, a to oznacza powrót na boiska Ligi Mistrzów. Przed nami starcie Tottenhamu z Ajaxem na White Hart Lane. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji? Sprawdzamy na podstawie opinii legalnych bukmacherów.

Tottenham vs Ajax – typy i analiza

Rywalizacja tych dwóch drużyn na etapie półfinału Ligi Mistrzów to ogromne zaskoczenie. Prawdopodobnie, jeśli przed sezonem ktoś by powiedział, że obie ekipy znajdą się w ćwierćfinale to już byłoby to odbierane jako sensacja. Fakty są takie, że jedna z tych drużyn znajdzie się w finale.

Dla Tottenhamu to pierwszy półfinał Ligi Mistrzów w historii klubu. Jeszcze nigdy nie zaszli tak wysoko, dlatego też mają sporą szansę na osiągnięcie przełomowego wydarzenia. Do tej pory na Koguty patrzyło się raczej z przymrużeniem oka. W tym sezonie pokazują klasę, dlatego nie można ich skreślać.

Ajax to drużyna, która w tym sezonie jest pogromcą faworytów do wygranej w Lidze Mistrzów. Najpierw pokonali Real Madryt, czyli obrońcę tytułu, a następnie rozprawili się z Juventusem. Czy Tottenham będzie kolejnym skalpem drużyny z Amsterdamu?

Kursy główne, które proponują legalni bukmacherzy przed tym meczem wskazują, że faworytem pierwszej rywalizacji jest drużyna Tottenhamu, która zagra na swoim boisku. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że Pochettino nie będzie mógł skorzystać z dwóch lub trzech fundamentalnych nazwisk. W dzisiejszym meczu nie zagrają: Son, Kane czy prawdopodobnie Sissoko.

legalny bukmacher

Przy takiej sytuacji w obu zespołach można się spodziewać sporej liczby zakładów w stronę Ajaxu. Dodatkowo Tottenham przegrał w ostatnim meczu ligowym i zaprezentował się z bardzo słabej strony.

1 – 2.50

0 – 3.40

2 – 2.90

Zdarzenia dodatkowe w ofercie legalnych bukmacherów

Ogólnie Ajax Amsterdam w obecnej kampanii Champions League prezentuje się doskonale w meczach wyjazdowych, dlatego też proponowany przelicznik może być zawyżony. Dodatkowo mamy do wyboru również zagranie podpórki po kursie – 1.57 na podbicie AKO. Holendrzy w fazie pucharowej wygrali w Turynie, a także w Madrycie. Dodatkowo w grupie nie przegrali na Allianz Arena. Raczej ciężko oczekiwać, żeby Tottenham bez najważniejszych piłkarzy pokonał ten zespół.

X2 – 1.57

Wartym rozważenia zagraniem jest również typ na 2/DNB, czyli w przypadku remisu otrzymujemy zwrot. Nie doceniłem Ajaxu w poprzednich rundach i teraz mam zamiar wyciągnąć wnioski. Istotnym elementem pierwszej rywalizacji w Londynie może być również fakt, że Holendrzy nie grali meczu ligowego w weekend. Eredivisie poszła im na rękę i przesunęła całą ligową kolejkę. Tottenham nie miał takiego komfortu, a walka o Top 4 w Premier League ciągle trwa.

2 (remis=zwrot) – 1.95

Gram Grubo w Totolotku!

Dodatkowo w ofercie legalnego bukmachera Totolotek na europejskie puchary mamy dostępną promocję Gram Grubo, czyli możliwość zagrania z podwyższeniem wygranej. Co trzeba zrobić, aby spełnić jej warunki?

Promocja Gram Grubo

  • Kupon prosty Toto-Mix lub Live
  • Minimalna stawka 20 PLN
  • Przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie z europejskich pucharów.
  • Minimalny kurs 2.00
  • Promocja obowiązuje w dniach rozgrywek europejskich pucharów