Święta, święta i po świętach, a dzisiaj kolejne spotkania LOTTO Ekstraklasy. Z grupy spadkowej przenosimy się do grupy mistrzowskiej, a przed nami starcie Cracovii z Jagiellonią, w którym poszukamy ciekawych typów z oferty legalnego bukmachera LVBET.

Cracovia vs Jagiellonia – typy i kursy główne w LVBET

Ekipa Pasów w poprzedniej kolejce przegrała z Legią Warszawa 1:0 po rzucie karnym w doliczonym czasie gry. Podopiecznym Michała Probierza zabrakło przede wszystkim doświadczenia w końcówce, żeby zremisować ten mecz. Cracovia to aktualnie piąta drużyna ligowej tabeli, a spadli o jedną pozycję niżej przez remis Jagiellonii. W dzisiejszym meczu będą mieli okazje, żeby przywrócić odpowiedni bieg wydarzeń i wyprzedzić Jagę w tabeli. Do tego potrzebne będzie zwycięstwo, a w ostatnim czasie przed własną publicznością grają doskonale. Cracovia wygrała siedem kolejnych spotkań przy ulicy Kałuży.

Jagiellonia nieźle rozpoczęła rundę wiosenną, później przyszedł kryzys, a teraz powoli wracają na właściwe tory. Podopieczni Ireneusza Mamrota nie przegrali w czterech kolejnych meczach. Dodatkowo wygrali aż trzy z nich, a tylko raz nie było wyniku +2,5 gola. W każdym z tych pojedynków zdobyli przynajmniej dwie bramki, więc widać, że gra ofensywna stoi na najwyższym poziomie.

Oba zespoły spotkały się już raz w rundzie wiosennej. Przy ulicy Kałuży górą była drużyna Michała Probierza, która wygrała 1:0.

Jak prezentują się kursy w LVBET przed rozpoczęciem meczu?

legalny bukmacher lvbet

Zdecydowanym faworytem tej rywalizacji jest ekipa Pasów. Kurs na wygraną tego zespołu wynosi dokładnie 2.07, przy przeliczniku 3.80 na gości.

Zdarzenia dodatkowe w ofercie legalnego bukmachera

Takie kursy w rynkach głównych skomplikowały moje założenia, ponieważ od samego początku w tej rywalizacji chodziły mi po głowie dwa możliwe typy. Pierwszym było zagranie na gospodarzy ze zwrotem w przypadku remisu. Spodziewałem się jednak wyższego kursu niż 1.50, a taką ofertę mamy w tym momencie.

1/(remis=zwrot) – 1.50

Drugi wybór zyskał większe uznanie w moich oczach, ponieważ grają z podpórką na gospodarzy i +1,5 gola otrzymujemy kurs na poziomie 1.71. Co prawda poprzednie spotkanie tych drużyn przy Kałuży zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, jednak teraz nie wierzę, że będziemy mieli powtórkę z rozrywki. Jagiellonia w ostatnim czasie jest gwarantem sporej liczby bramek. W każdym z poprzednich czterech spotkań zaliczyli przynajmniej dwa trafienia. Moim zdaniem Pasy nie przegrają tego meczu, dlatego taka podpórka powinna być odpowiednim zabezpieczeniem.

1X/+1,5 gola – 1.71

Ogólnie myślę, że można również rozważyć tutaj zagranie na wynik BTTS. Cracovia w ostatnich meczach domowych wygrywała, jednak rzadko kiedy bez straconej bramki. Poprzedni raz zagrali na zero z tyłu przy Kałuży właśnie z Jagiellonią.

BTTS – 1.78