Piątkowa oferta spotkań nie rozpieszcza, jednak przy odpowiednim wykorzystaniu bonusów bukmacherskich można znaleźć ciekawe pozycje na zwiększenie emocji. W dzisiejszym tekście zajmiemy się promocją Gram Grubo, która pozwoli na Zagranie z podwyższeniem wygranej w ofercie Totolotka.

Gram Grubo – warunki

Promocja Gram Grubo to stała pozycja w świadomości graczy. Totolotek wprowadził opcję z podwyższeniem wygranej, jako jeden z pierwszych na rynku. Klienci tego bukmachera mogą korzystać z tego bonusu w każdy piątek. Jakie są pozostałe warunki?

  • Minimalna stawka – 100 PLN
  • Minimalny kurs całkowity – 2.00
  • Wszystkie dyscypliny
  • Kupon prosty Toto-mix lub zakład na żywo

Jak wykorzystać Gram Grubo w piątkowej ofercie na piłkę nożną?

Legalny bukmacher Totolotek wymaga kursu całkowitego na poziomie przynajmniej 2.00. W związku z tym poddamy analizie dwa spotkania – Lyon vs Angers i ŁKS vs Sandecja Nowy Sącz.

Na początek propozycja z I ligi, gdzie Łódzki Klub Sportowy zagra z Sandecją Nowy Sącz. Jak widać po ofercie bukmachera Totolotek faworytem tego spotkania jest ŁKS. Gospodarze pewnie kroczą w kierunku awansu do LOTTO Ekstraklasy. Minęło kilka lat od czasu, gdy grali na najwyższym poziomie. Sandecja Nowy Sącz to z kolei drużyna, którą fani mogą kojarzyć z występów w najwyższej klasie rozgrywek w poprzedniej kampanii.

legalny bukmacher

Kurs na wygraną ŁKS’u w tym meczu wynosi – 1.85. Nic dziwnego, ponieważ w sześciu z siedmiu ostatnich spotkań w rundzie wiosennej zaliczyli zwycięstwa, a do tego łącznie w całej rundzie wiosennej stracili zaledwie jednego gola w przegranym starciu z Puszczą.

Sandecja gra w kratkę, jednak nie przegrała żadnego z poprzednich czterech spotkań na poziomie I ligi. Goście zremisowali w czterech kolejnych rywalizacjach poza domem. W dwóch ostatnich starciach między tymi drużynami w Łodzi lepsza była drużyna gospodarzy. W obu przypadkach ŁKS zdobył po trzy bramki. Ogólnie w trzech rywalizacjach między tymi zespołami przy Al. Unii za każdym razem padł wynik +3,5 gola i BTTS.

Pewniaczek z Ligue 1?

Żeby osiągnąć kurs całkowity na poziomie 2.00 dokładamy propozycję z Ligue 1, w której Olympique Lyon zmierzy się z Angers. Przelicznik na wygraną gospodarzy wynosi zaledwie – 1.35, jednak jest to najwyższa propozycja z oferty legalnych bukmacherów w naszym kraju. Do doubelka znajdziemy coś ciekawego z wyższym kursem, ale na początek zobaczmy, jak prezentują się statystyki.

Lyon przegrał w trzech kolejnych meczach, a Angers jest niepokonane w sześciu kolejnych starciach. W ostatnich spotkaniach z udziałem tych drużyn padły wyniki z golem obu stron. Przelicznik w ofercie legalnego bukmachera na BTTS wynosi – 1.85.

  • BTTS – 1.85

Trzeba przyznać, że jest to całkiem wysoki kurs, jak na aktualną formę obu drużyn. Gospodarze są faworytem, jednak mają na koncie trzy kolejne porażki.