Oferta bukmacherska przed meczem Belgia – Anglia! Kto proponuje najwyższe kursy?

Mecz o trzecie miejsce niesie za sobą dwie informacje – dobrą i złą. Ta gorsza jest taka, że jest to przedostatnie spotkanie w mistrzostwach świata 2018 w Rosji. Lepsza to ta, że to wciąż wiele okazji do typowania spotkań na rosyjskim mundialu. Przed dzisiejszą potyczką przeanalizujemy ofertę legalnych bukmacherów w taki sposób, abyście jak najlepiej mogli wybrać najbardziej korzystny kurs. Oprócz standardowej analizy czeka na Was również tabelka, która przedstawi kursy na wybrane zdarzenia u czterech wybranych operatorów: LV BET, Totolotek, Fortuna oraz Milenium.

Możemy porozmawiać – dołącz do darmowej grupy typerskiej Zagranie na Facebooku!

Wchodzę do grupy

Rynki główne (1X2)

Najpopularniejsze i najczęściej wybierane typy to wygrana jednej z drużyn lub remis. Dlatego przeanalizujemy ofertę bukmacherów i sprawdzimy, który z nich oferuje najwyższe kursy przed dzisiejszym starciem Belgii z Anglią. Zdaniem firm oferujących zakłady wzajemne, faworytem meczu o trzecie miejsce są Belgowie i pomimo tego, że różnica jest stosunkowo duża, to na zwycięstwie w regulaminowym czasie gry jednej z drużyn można nieźle zarobić.

LV BET

Wygrana Belgii: 2.20
Wygrana Anglii: 3.20
Remis: 3.60

Fortuna

Wygrana Belgii: 2.22*
Wygrana Anglii: 3.25
Remis: 3.72

Totolotek

Wygrana Belgii: 2.15
Wygrana Anglii: 3.20
Remis: 3.70

Najlepsze przeliczniki oferuje Fortuna, która wygrywa z konkurencją na każdym polu. Stawiając u tego operatora zarobimy najwięcej w każdym przypadku: wygranej Belgii, remisu lub zwycięstwa Anglików.

Strzelec bramki – Kane i Lukaku

Ani Romelu Lukaku, ani Harry Kane nie błysnęli w meczach półfinałowych. Żadnemu z nich nie udało się wpakować piłki do siatki rywala również w ćwierćfinale, a Belg zdobywał bramki jedynie w fazie grupowej. Przełamanie w końcu musi nadejść, ale czy to wydarzy się już dzisiaj? Być może, a wpisanie się na listę strzelców obu zawodników operatorzy wyceniają podobnie.

LV BET

Harry Kane strzeli gola: 1.91
Romelu Lukaku strzeli gola: 2.10

Fortuna

Harry Kane strzeli gola: 2.30
Romelu Lukaku strzeli gola: 2.30

Totolotek

brak zakładów

W tej sytuacji sprawa jest odmienna, niż miało to miejsce w przypadku rynku głównego. Bukmacherzy wystawili kursy, jednak zdarzenie na bramkę Harry’ego Kane’a korzystniej obstawić w Milenium, a gola strzelonego przez Romelu Lukaku warto zagrać w Fortunie. Warto zauważyć, że w Totolotku nie znajdziemy zdarzeń na ewentualnych zdobywców bramek w dzisiejszym meczu o trzecie miejsce.

Ilość żółtych kartek – linia 4,5

Mecz o stawkę to zawsze ostra gra. Tym bardziej, jeśli stawką jest brązowy medal mistrzostw świata. Czy zawodnicy będą „gryźć” murawę w dzisiejszym spotkaniu? To się okaże, jednak mimo to bukmacherzy wystawili pewne linie na ilość żółtych kartek . Przeanalizujemy, który bukmacher oferuje wyższe kursy na zdarzenie dotyczące ilości upomnień przez arbitra dzisiejszego spotkania.

LV BET

+ 4,5 żółtych kartek: 3.45
– 4,5 żółtych kartek: 1.26

Fortuna

+ 4,5: 2.87
– 4,5: 1.35

Totolotek

+ 4,5: 3.20
– 4,5: 1.30

Upomnienia od arbitrów najkorzystniej stawiać w Milenium, jeśli czujemy, że kartek nie będzie zbyt wielu. Jednak wyższą ofertę na dużą ilość żółtych kartoników znajdziemy na stronie LV BET.

* Najwyższa oferta danego zdarzania została wyróżniona.

Oferty czterech bukmacherów, specjalnie przygotowaną przez Zagranie, znajdziecie poniżej: