Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.08.2023

Zawodnicy Odry po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec? W poniedziałek zakończymy kolejkę w Fortuna 1. Lidze, co w zasadzie chyba stało się już tradycją. Tym razem ostatnim spotkaniem serii gier będzie rywalizacja Odry Opole z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz ten powinien być bardzo ciekawy, a o tym gdzie i jak go zobaczyć na żywo opowiemy w poniższym tekście. Zapraszam więc do lektury.

Odra Opole  – Zagłębie Sosnowiec, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Odry z Zagłębiem zakończy 6. kolejkę Fortuna 1. Ligi, o czym wspomniałem już we wstępie. Faworytem tej rywalizacji jest ekipa gospodarzy, która jest jedną z rewelacji tego sezonu i wygrała 4 z 5 dotychczasowych gier. Zagłębie jest natomiast olbrzymim rozczarowaniem i jak dotąd zdobyło tylko 1 oczko. Samo spotkanie zaplanowane zostało na 28. sierpnia 2023 roku i rozpocząć ma się punktualnie o godzinie 18:00. Niektóre spotkania zaplecza Ekstraklasy pokazywane są na sportowych kanałach Polsatu, jednak w tym przypadku transmisji w TV nie znajdziemy.

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście każdy kibic piłki nożnej ma świadomość tego, iż spotkania piłkarskie pokazywane są także w Internecie za sprawą streamów online. Także mecz Odry z Zagłębiem będzie można obejrzeć w taki sposób, jednak transmisja tego typu nie będzie darmowa. Jeśli chcecie obejrzeć to starcie online, to należy wykupić pakiet Polsat Box Go, którego cena to obecnie 40 PLN. Warto zainteresować się także kursami bukmacherskimi na omawiane spotkanie, które to obecnie wyglądają następująco:

Gdzie oglądać Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec?

Jak widzicie, mecz, który zakończy nam 6. kolejkę Fortuna 1. Ligi będzie dostępny tylko i wyłącznie w Internecie. Niestety, jeśli chodzi o spotkania zaplecza Ekstraklasy, z taką sytuacją mamy do czynienia względnie często, jednak jeśli jesteście zadeklarowanymi kibicami Odry lub Zagłębia, to na pewno skorzystacie z opisanej wyżej opcji ze streamem online. Ciekawe mecze znajdziecie również przy okazji sprawdzania transmisji live u polskich bukmacherów. Wielkich emocji i powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze