Odra Opole – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.05.2024

Piłkarze Odry po wygranym meczu

Gdzie oglądać Odra Opole – Wisła Płock? W niedzielę na poziomie Fortuna 1. Ligi odbędzie się ciekawe starcie, które może zadecydować o składzie najlepszej szóstki i awansie do baraży o Ekstraklasę! Jeżeli jesteście zainteresowani obejrzeniem starcia Odra – Wisła, to w poniższym tekście znajdziecie informacje o transmisji w TV i streamach online z tej batalii. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Odra Opole – Wisła Płock na żywo w TV

Spotkanie Odry z Wisłą będzie drugim niedzielnym meczem na poziomie Fortuna 1. Ligi. Zawody te zapowiadają się bardzo ciekawie, ponieważ obydwa kluby walczą o zajęcie miejsca w najlepszej szóstce i grę w barażach o awans do Ekstraklasy! Samo starcie w Opolu rozpocznie się 12. maja 2024 roku o godzinie 15:00. Jeśli chodzi o transmisję na żywo w TV, omawiany mecz znajdziemy na kanale Polsat Sport Premium 2. Jest to niestety dodatkowo płatny program, a darmowe mecze znajdziecie chociażby na Superbet TV. Jak wygląda sytuacja ze streamami online w sieci?

Odra Opole – Wisła Płock, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro wiecie już o transmisji w TV, to warto byłoby poruszyć również temat dostępnych streamów online. W Internecie również bez większego problemu odnajdziemy transmisję z omawianego starcia, jednak zaznaczyć należy, że nie będzie ona w tym przypadku darmowa. Prawa do pokazywania gier Fortuna 1. Ligi posiada obecnie telewizja Polsat i na jej stronie internetowej odszukamy stream online z potyczki w Opolu. Odpowiedni pakiet w serwisie Polsat Box Go wymaga jednak wcześniejszego wykupienia, a zatem nie mówimy tu o darmowej transmisji. Na marginesie, polecam w międzyczasie zerknąć na aktualne kursy bukmacherskie:

Gdzie oglądać Odra Opole – Wisła Płock?

Finalnie wychodzi zatem na to, że potyczkę Odry z Wisłą bez problemu obejrzymy na żywo, jednak za każdym razem trzeba będzie dopłacić za odpowiednią transmisję. Ta w TV zostanie pokazana na Polsat Sport Premium 2, zaś stream online znajdziemy na platformie Polsat Box Go. Jeżeli macie wolną niedzielę, to zachęcam do sprawdzenia transmisji u bukmacherów, ponieważ masa ciekawych potyczek zostanie pokazana w sieci za darmo. Powodzenia i jak najlepszych wrażeń podczas rywalizacji w Opolu!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze