Odra Opole – Termalica Nieciecza: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (12.11.2022)

Piłkarz Termalici w meczu z Arką

Gdzie oglądać Odra Opole – Termalica Nieciecza? Jednym z najciekawszych spotkań 18. kolejki Fortuna 1. Ligi powinno być to w Opolu, gdzie miejscowa Odra zmierzy się z Termalicą. Obydwie ekipy potrafią grać atrakcyjny dla oka, ofensywny futbol, a ich bezpośrednia konfrontacja może okazać się kapitalnym widowiskiem dla fanów polskiej piłki. W poniższym tekście poinformuję, gdzie i w jaki sposób odnaleźć transmisję z tego meczu.

Starcie Odry Opole z Termalicą będzie jednym z trzech, sobotnich potyczek na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Podobnie jak inne mecze, tak i to spotkanie obejrzycie w serwisie Polsat Box Go, a więcej szczegółów znajdziecie poniżej:

  1. Załóż konto z TEGO linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Odra Opole – Termalica, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Odry Opole z Termalicą zostało zaplanowane na sobotnie popołudnie – będąc bardziej precyzyjnym, rozpocznie się ono dokładnie o godzinie 15:00. Jeżeli macie ochotę zobaczyć to spotkanie na żywo w TV, to z pewnością warto skorzystać z oferty przedstawionej powyżej! Polsat Box Go oferuje Wam bowiem dostęp do wszystkich, najciekawszych gier Fortuna 1. Ligi, a więc także do spotkania Odry z Termalicą!

Odra Opole – Termalica: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, mecz Odry z Termalicą będzie transmitowany na żywo w serwisie Polsat Box Go! Jeżeli jeszcze nie posiadacie konta na owym portalu, to powyższa instrukcja pomoże Wam to zmienić! Oprócz dostępu do najciekawszych meczów Fortuna 1. Ligi zyskacie również bonusy od bukmachera Fuksiarz, za które przecież można obstawić między innymi omawiane spotkanie. A jakie typy zagrać? O tym przekonacie się, sprawdzając naszą analizę wspomnianej potyczki!

Gdzie oglądać Odra Opole – Termalica?

Korzystając z oferty Polsat Box Go, zyskujecie szereg możliwości i opcji na oglądanie omawianej rywalizacji. Bardzo przydatną informacją jest, iż ten mecz Odry z Termalicą będzie można zobaczyć nie tylko w TV, ale także na komputerze, czy urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu! Na koniec zachęcę Was jeszcze do sprawdzenia naszych typów na mundial w Katarze! Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze