Odra Opole – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (28.04.2022)

zawodnik odry opole w meczu 1 ligi

Oprócz europejskich pucharów dzisiaj czekają nas spore emocje także w 1 lidze, gdzie dojdzie do starcia Odra Opole – Puszcza Niepołomice. Jeżeli chcesz je obejrzeć, to niżej pokażemy Ci, jak możesz to zrobić w Polsat Box Go. Na pewno bezpośrednie spotkanie tych ekip nie będzie nudne i kibice mogą po prostu liczyć na dobre widowisko!

Fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Odra Opole – Puszcza Niepołomice, gdzie oglądać

W czwartek w 1 lidze rozegrane zostaną spotkania w ramach 30 kolejki, a w niej dojdzie do starcia Odra Opole – Puszcza Niepołomice. Gospodarze mają spore szanse na zwycięstwo, ale na pewno nie mogą zlekceważyć gości. Odra dalej ma szanse na walkę w barażach o Ekstraklasę, co na pewno jest jej celem, ale potrzebuje regularnie punktować rywali. Gra toczy się o ważne trzy punkty, więc sprawdź, gdzie oglądać spotkanie tych drużyn!

Odra Opole – Puszcza Niepołomice, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV ze spotkania Odra Opole – Puszcza Niepołomice prawdopodobnie nie będzie puszczona, ale mamy dla Ciebie świetną alternatywę, gdyż starcie pomiędzy tymi ekipami będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, a te z kolei posiada swoją aplikację na TV, z której możesz skorzystać na urządzeniu z systemem Smart TV. W jaki sposób możesz odpalić starcie tych ekip w Polsacie? O tym piszemy niżej!

Odra Opole – Puszcza Niepołomice, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo ze spotkania Odra – Puszcza będzie dostępna za free w Polsat Box Go po tym, jak spełnisz pewne warunki, jakie stawia Fuksiarz. Te są bardzo proste i nie powinno to stanowić problemu, szczególnie że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, według której możesz działać:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher do Polsat Box Go
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsatu
  5. Przejdź do sekcji sportowej
  6. Wybierz interesujące Cię spotkanie (np. Odra – Puszcza)
  7. Oglądaj mecz

Często dzięki transmisjom live u bukmacherów możemy oglądać spotkania piłkarskie w dobrej jakości i nie inaczej jest tym razem. Warto poczytać w podlinkowanym artykule, gdzie można obejrzeć inne ligi czy sporty!

Odra Opole – Puszcza Niepołomice, transmisja online

Transmisja online z meczu Odra – Puszcza będzie puszczona nie tylko w aplikacji na TV od Polsat Box Go, ale także na stronie internetowej tej platformy oraz w aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS, więc każdy powinien bez problemu móc odpalić sobie to starcie.

Odra Opole – Puszcza Niepołomice, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Odra – Puszcza możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie polscy operatorzy. Po ich ofercie widać, że dają większe szanse gospodarzom:

Zdjęcie: pressfocus

Kiedy Odra zagra z Puszczą?

Spotkanie Odra - Puszcza zaplanowane zostało na godzinę 18:00.

Gdzie oglądać mecz Odry z Puszczą?

Starcie Odry z Puszczą obejrzysz w Polsat Box Go.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze