Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 26.11.2021

zawodnik odry

Na początek weekendu pierwsza liga zaserwuje nam dość interesujące spotkanie. W nim zmierzą się ze sobą bowiem zawodnicy Odry Opole oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała. Gospodarze na papierze są uznawani za faworytów, ale czy będzie to miało swoje przełożenie na mecz? Zobacz, gdzie obejrzeć spotkanie Odry Opole z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała: gdzie oglądać dzisiaj?

W piątek piłkarski świat wraca do ligowych zmian po kilku dniach rozgrywek w europejskich pucharach. Na zapleczu Ekstraklasy będziemy mieli przyjemność obejrzeć spotkanie Odry Opole z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Odra na własnym stadionie jest dość niewygodnym rywalem dla przyjezdnych. Regularnie punktują u siebie, ale czy tym razem będzie podobnie? Zobacz, gdzie obejrzeć mecz tych ekip!

Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała: gdzie obejrzeć za darmo?

Za nim przejdziemy do tego, gdzie obejrzeć za darmo mecz Odry Opole z Podbeskidziem Bielsko-Biała, to przypomnijmy jeszcze o bonusie w Fuksiarzu. Razem z nim możesz zgarnąć w końcu ciekawe rzeczy na start, jak np. cashback. Do tego otrzymasz też voucher do Polsat Box Go, o którym więcej opowiemy niżej.

Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Tak się składa, że mecz Odry Opole z Podbeskidziem Bielsko-Biała będziesz mógł obejrzeć w TV i to bez płacenia za abonament sportowy. Jest to możliwe dzięki Fuksiarzowi, ale musisz jednak spełnić pewne warunki, o których mówimy niżej.

  1. Wejdź w ten link: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zaloguj się na konto
  4. W ciągu 48 godzin wpłać minimum 50 PLN
  5. Otrzymasz voucher na 40 PLN do PBG

fuksiarz polsat box go baner

Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała: stream na żywo online

Spotkanie pomiędzy Odrą Opole, a Podbeskidziem Bielsko-Biała będziesz mógł też obejrzeć online, np. na telefonie. Jedyne co musisz zrobić, to po prostu pobrać na telefon aplikację mobilną od Polsat Box Go.

Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała: zapowiedź meczu

Odra Opole zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała już w piątek, 26.11.2021, o godzinie 20:30. To oznacza, że do rozpoczęcia spotkania nie pozostało wiele czasu i sprawdź czym prędzej, jak odebrać bonus w Fuksiarzu i wybierz najciekawsze kursy dla siebie:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Odry z Podbeskidziem?

Spotkanie tych ekip zostanie pokazane chociażby w Polsat Box Go.

O której Odra zagra z Podbeskidziem?

Starcie tych ekip zaplanowane zostało na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze