Odra Opole – Motor Lublin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.04.2024

Odra Opole - Motor Lublin gdzie oglądać

Odra Opole – Motor Lublin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami kolejne spotkanie w Fortuna 1. lidze. Do walki o zwycięstwo staną drużyny niemalże sąsiadujące ze sobą w tabeli, które mają na koncie tyle samo punktów. Dlatego też trudno wskazać faworytów do zwycięstwa. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Odra – Motor, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Odra Opole – Motor Lublin na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Odra – Motor na żywo? Starcia z zaplecza Ekstraklasy pokazuje w naszym kraju jedynie Polsat Sport. W tym miejscu warto zaznaczyć, że stacja ta oferuje w transmisji TV tylko najciekawsze pojedynki, jednak nie powinno dziwić, że mecz drużyn walczących o TOP 6 będzie pokazywany na żywo. Konkretnie starcie to obejrzysz w Polsacie Sport Premium 1.

Odra Opole – Motor Lublin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Odra – Motor zobaczysz również w internecie. Nie chodzi jednak o bukmacherów, którzy przyzwyczaili do wielu transmisji, a o platformę streamingową Polsat Box Go. Możesz liczyć tam na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy na żywo. A sam mecz pomiędzy tymi zespołami odbędzie się w poniedziałek, 28. kwietnia o 18:00.

Gdzie oglądać Odra Opole – Motor Lublin?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Odra – Motor, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po transmisjach live u bukmacherów, m. in. w STS TV. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie. Oczywiście – możesz liczyć na zupełnie darmowe transmisje.

Zaloguj się aby dodawać komentarze