Odra Opole – ŁKS Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.11.2022

Artemijus Tutyskinas

Gdzie oglądać mecz Odra Opole – ŁKS Łódź? W sobotę dojdzie do meczu 1. ligi, w którym zagrają ze sobą Odra oraz ŁKS. Goście mierzą w tym sezonie w awans do Ekstraklasy, więc ich celem będą tutaj trzy punkty. Masz ochotę obejrzeć to spotkanie? W tym tekście dowiesz się, gdzie jest stream online oraz transmisja TV!

Potyczkę 1. ligi pomiędzy Odrą Opole a ŁKS-em obejrzysz w Polsat Box Go! Darmowy dostęp do tego serwisu streamingowego otrzymasz w ramach prezentu od Fuksiarza! Jak to możliwe?

  1. Zarejestruj się w Fuksairzu z linku https://www.zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  3. W przeciągu 48h otrzymasz voucher do Polsat Box Go
  4. Będzie on dostępny na Twojej skrzynce e-mail
  5. Uprawnia on do zakupu miesięcznej subskrypcji tego serwisu
  6. Życzę przyjemnego oglądania!
Fuksiarz Polsat Box Go

Odra Opole – ŁKS Łódź, transmisja na żywo w TV

Mecz Odry z ŁKS-em odbędzie się 5 listopada o godzinie 15:00. Obie ekipy starają się prezentować bardzo ofensywny styl gry, jednak w lepszej formie jest w tym sezonie ŁKS, który dziś jest wiceliderem tabeli. Czy Łodzianie zdołają wygrać to spotkanie? Mecz ten nie będzie niestety transmitowany w TV, lecz możesz go obejrzeć w Polsat Box Go! Dowiedz się też, jakie są nasze prognozy i typy na Odra – ŁKS.

Odra Opole – ŁKS Łódź: transmisja i stream online za darmo

Chciałbyś obejrzeć mecz Odry oraz ŁKS-u i szukasz streamu w internecie? Znajdziesz go w Polsat Box Go! W tym serwisie dostępne są transmisje online wszystkich meczów 1. ligi i aby z nich korzystać, potrzebujesz wyłącznie urządzenia z dostępem do internetu! Nie masz konta w Fuksiarzu? Załóż je z naszego linku i odbierz miesiąc Polsat Box Go za darmo!

Gdzie oglądać Odra Opole – ŁKS Łódź?

Odra Opole – ŁKS Łódź obejrzysz w Polsat Box Go! Jest to platforma, na której znajdziesz mecze 1. ligi oraz wiele innych wydarzeń. Jeśli natomiast chcesz mieć jeszcze szerszy wybór meczów do oglądania, dowiedz się, którzy bukmacherzy oferują transmisje online. Życzę przyjemnego oglądania!

Obrazek w tle: fot. Norbert Barczyk / PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Odra Opole - ŁKS Łódź?

Mecz Odry z ŁKS-em obejrzysz na żywo w Polsat Box Go!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Odra Opole - ŁKS Łódź?

Starcie to odbędzie się 5 listopada 2022 o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze