Gdzie oglądać mecz Odra Opole – Arka Gdynia? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie 23 kolejki 1 Ligi będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do tych kanałów. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Polsat Box Go, do którego razem z naszym partnerem Fuksiarzem proponujemy Ci voucher na 30 dni. Niżej znajdziesz szczegóły!

fuksiarz, polsatbox

Mecz Odra Opole – Arka Gdynia dzisiaj, gdzie oglądać

Odra Opole do starcia z Arką Gdynia nie przystąpi jako faworyt i nie zmieni tego nawet fakt, że zagra na własnym stadionie. Na papierze jest to po prostu o wiele słabsza ekipa, która musi tutaj postawić najpierw na zabezpieczenie tyłów, a dopiero później na grę w ofensywie.

Arka Gdynia w sezonie 2021/2022 dotychczas wyglądała po prostu znacznie lepiej niż Odra. W 22 kolejkach zgromadziła o pięć punktów więcej i znajduje się obecnie na piątym miejscu w tabeli. Co prawda sytuacja drużyny z Trójmiasta nie jest zbyt pewna, ale Arka na pewno może myśleć o barażach do Ekstraklasy.

Odra Opole – Arka Gdynia, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Odra Opole – Arka Gdynia w TV. Jeżeli nie masz Polsat Sport, to pamiętaj, że możesz skorzystać z Polsat Box Go, a dokładnie to aplikacji na telewizor od tej platformy. Dzięki bonusom bukmacherskim od Fuksiarza otrzymasz voucher do Polsat Box Go, z którego serio warto skorzystać!

Odra Opole – Arka Gdynia, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Przygotowaliśmy specjalnie na to spotkanie instrukcję odbioru voucheru w Fuksiarzu. Jest to bardzo prosty proces:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher i oglądaj mecz

Odra Opole – Arka Gdynia, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę. Zainteresuj się tym jednak odpowiednio wcześniej, a nie tuż przed samym spotkaniem – jego start przewidziano na godzinę 12:40.

Odra Opole – Arka Gdynia, szanse na zwycięstwo

Arka Gdynia podejdzie do tej rywalizacji jako faworyt. Czy to będzie miało swoje przełożenie na boisko? Tego dowiemy się dzisiaj po południu, ale kursy na to wskazują.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 09:35.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Odra - Arka?

Spotkanie Odry z Arką będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport.

O której Odra zagra z Arką?

Start rywalizacji Odra - Arka przewidziano na godzinę 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze