Już dzisiaj czeka nas gala KSW 59. Podczas niej będziemy świadkami chociażby walki Pudzianowskiego z Bombardierem. Bukmacherzy przygotowali ciekawą ofertę, a w Fortunie z kodem promocyjnym możesz odebrać wysokie bonusy i pakiet startowy. Zobacz, jakie są warunki!

Odbierz bonusy w Fortunie z kodem promocyjnym!

Przed nami kolejna już 59 gala KSW, gdzie powalczy Pudzianowski, który zmierzy się z Bombardierem. Do tego oczywiście czekają nas też inne pojedynki, jak np. Racic vs. Przybysz, czy Janikowski vs. Radcliffe. Kibice KSW nie będą z całą pewnością się nudzić i czeka nas emocjonujący wieczór. W związku z tym dla wszystkich fanów sportów walki w Fortunie z kodem promocyjnym możecie odebrać szereg bonusów.  

“Bonus wagi ciężkiej”

Każdy, kto dzisiaj zdecyduje się obstawić kupon prematch za min. 200 zł brutto zawierający dowolne zdarzenie z oferty KSW 59 otrzyma 100 zł gwarantowanego bonusu. Warunkiem jest minimalny kurs wynoszący 2.00, a bonus zostanie przyznany w formie punktów FKP. Jednemu graczowi przysługuje tylko jeden bonus, a to, czy zakład będzie wygrany, czy nie, nie ma znaczenia. 

Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania. Jeżeli na kuponie jedno lub więcej spotkań zostanie zwróconych, to kurs całkowity kuponu ponownie zostanie przeliczony. Jeżeli wtedy będzie mniejszy niż 2.00, to kupon nie zostanie zaliczony do promocji!

Fortuna KSW 59

50 za 50 – Fortuna podwaja pierwszą wpłatę

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już masz konto, ale jeszcze nie dokonałeś pierwszej wpłaty? W sobotę 20.03.2021 z okazji gali KSW 59 oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu Fortuna proponuje nowym klientom DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT

Zasady są proste. Wystarczy, że wpłacisz minimum 50 złotych, a drugie tyle otrzymasz w formie bonusu. Ważne jest to, żeby podać kod promocyjny KSW50. Środki otrzymacie w formie punktów FKP. 

KSW 59 w Fortunie

W Fortunie znajdziecie wysokie kursy i dużą ofertę na KSW 59. Na każdą z walk jest po 21 zakładów standardowych, jak deklaruje bukmacher, a do tego 27 na walkę Racica z Przybyszem o pas. Możecie również spróbować swoich sił w zakładach specjalnych, takich, jak np:

Fortuna
10.00
Pudzianowski wygra w 30 sekund

Ekspert+ na KSW 59

Do tego Fortuna daje również możliwość wzięcia udziału w akcji “Ekspert+”. Tutaj zasady są jeszcze prostsze. Zagraj kupon zawierający zakłady na sposób zakończenia każdej z dziewięciu walk. Minimalna stawka to pięć złotych. Jeżeli trafisz wszystkie pojedynki, to będziesz mógł wziąć udział w podziale 20 000 złotych. 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możesz odebrać pakiet startowy. Rejestrując się z naszym kodem zgarniesz takie rzeczy, jak:

  • 2000 PLN bonusu od depozytu
  • 210 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze