W tym sezonie rozgrywki w topowych ligach dość mocno są naznaczone COVID-19, a także wieloma niespodziankami. Jednak pomimo tego, najciekawsze spotkania i tak przynoszą wiele emocji. Chciałbyś je obstawić, ale boisz się ryzyka? W forBET z kodem promocyjnym zagrać pewny zakład, ale należy spełnić pewne warunki, sprawdźcie sami, co trzeba zrobić.

Graj bez ryzyka w forBET z kodem promocyjnym!

Sezon 2020/2021 stoi pod znakiem wielu niespodzianek. Najlepsze ligi na świecie obfitują w wiele emocjonujących zmagań, a we Włoszech, czy Hiszpanii mamy dość niespodziewanych liderów w tabeli, jak Milan oraz Atletico Madryt.

Jednak pomimo tego, że jest dużo zaskoczeń, to nie brakuje emocji nawet w walce o TOP 4 i grę w Lidze Mistrzów w kolejnych rozgrywkach. Jednak to oznacza również, że często kupony są dość ryzykowne, a przecież można tego uniknąć.

forbet bez ryzyka bonus

W forBET możecie grać bez ryzyka topowe ligi, jeżeli spełnicie pewne warunki. Należy wybrać co najmniej trzy zdarzenia z lig: Ekstraklasa, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga lub Ligue 1. Każde musi mieć kurs minimalny wynoszący 1.30.

Stawka to dokładnie 99 lub 239 złotych – jeżeli nie traficie, to bukmacher zwróci Wam wkład. Zwrot całej stawki będzie w formie bonusu. Trzeba nim następnie obrócić czterokrotnie po kursie nie mniejszym niż 2.00 na kuponach AKO. Czas na obrót to czternaście dni. 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET z kodem promocyjnym 2480PLN odbierzecie też pakiet startowy, a w nim takie rzeczy, jak:

  • bonus od depozytu do 2080 PLN
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 200 PLN zakład bez ryzyka
  • Gra bez podatku przez 2 tygodnie