Dzięki specjalnej promocji od BETFAN przez cały weekend możesz odebrać codziennie nawet 298 PLN w formie dodatkowej kasy. Jest to klasyczna akcja 2+1, dzięki której otrzymasz więcej pieniędzy. Przy okazji możesz zagrać ciekawe zakłady i zwiększyć emocje z oglądania spotkań. O szczegółach promocji więcej piszemy dokładnie niżej!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

2+1 od BETFAN – odbierz 298 PLN każdego dnia

Na cały weekend BETFAN postanowił przygotować bardzo ciekawą akcję w postaci specjalnego bonusu. To słynna promocja 2+1, która jest nam już dobrze znana, bo ten bukmacher często ją serwuje swoim graczom, ale nie ma czemu się dziwić. W końcu jest ona bardzo atrakcyjna i pozwala na zgarnięcie dodatkowej kasy, jednocześnie nie inwestując wielu środków. Jak to dokładnie działa i co trzeba zrobić? Wszystko tłumaczymy niżej!

Na sam początek musisz jednak zadbać o to, aby mieć założone konto. Robiąc to poprzez kliknięcie przycisku wyżej i wpisanie kodu ZAGRANIE, automatycznie możesz liczyć na dodatkowe bonusy. Dzięki temu odbierzesz dodatkowe bonusy na start i będziesz mógł liczyć na dodatkową kasę. Wszystko dokładnie tłumaczymy w tekście, gdzie szczegółowo opisujemy, jak działa w BETFAN kod promocyjny ZAGRANIE.

betfan, 2 kupony
fot. betfan

Jak już masz konto w BETFAN, to kolejne kroki, jakie musisz podjąć, są jeszcze prostsze. O czym dokładnie mowa? Promocja 2+1 działa w następujący sposób:

  1. Najpierw grasz dwa różniące się od siebie kupony (min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.40, a min. kurs ogólny kuponu to 3.50). Oba muszą być obstawione za dokładnie 69 zł lub 149 zł i być rozliczone do północy danego dnia.
  2. Następnie otrzymasz freebet o wysokości zależnej od wybranej stawki (jeżeli zagrałeś dwa kupony po 69 złotych każdy, freebet wyniesie 69 złotych).

Freebetami grasz, jak chcesz, co na pewno warto podkreślić. Do tego jeszcze warto zapamiętać, że promocja trwa od piątku do niedzieli i każdego dnia możesz zgarnąć dwa darmowe zakłady. To oznacza, że łącznie dostaniesz nawet 894 złote, jeżeli spełnisz te warunki podane wyżej!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze