Już za kilkanaście godzin odbędzie się pierwszy mecz Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Biało-Czerwoni powalczą z Węgrami. Powrót naszej reprezentacji na murawę i debiut nowego selekcjonera to zapewne oznacza sporo emocji. Z tej okazji w Betclic z kodem promocyjnym możecie odebrać nawet 100 procent wyższą wygraną!

Zgarnij 100 % więcej z wygranej w Betclic z kodem promocyjnym!

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski, czyli Paulo Sousa, już jutro zadebiutuje w roli trenera Biało-Czerwonych. Nasza reprezentacja zmierzy się z Węgrami o godzinie 20:45. Fani piłki nożnej będą oczekiwali od tego spotkania wielu ciekawych akcji i pozytywnych emocji. Polacy są stawiani w roli faworytów, ale przecież czeka ich wyjazd na trudny teren. Jednak Lewandowski i spółka mogą postarać się zabrać trzy punkty do siebie.

Betclic wyższe wygrane

Z tej okazji w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie skorzystać z oferty “Choose your boost”, czyli wyższe wygrane nawet o 100%. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy, że dniach do 25.03.2021 r. do godz. 23:59, zawrzesz zakład pojedynczy, przedmeczowy lub na żywo, o minimalnym kursie 2,00. Stawka nie może być mniejsza niż 20 złotych, a obstawić trzeba dowolne zdarzenie z oferty dotyczącej meczu Węgry – Polska.

Osoba, która weźmie udział w promocji zostaje uprawniona do otrzymania nagrody w postaci zwiększenia uzyskanej wygranej zgodnie z poniższym schematem:

• Kurs zawartego zakładu 2,00-2,50 – zwiększenie wygranej o 25%.

• Kurs zawartego zakładu 2,51-3,50 – zwiększenie wygranej o 50%.

• Kurs równy lub wyższy 3,51 – zwiększenie wygranej o 100%.

Pamiętajcie, że, nagroda zostanie przyznana wyłącznie w przypadku zwycięskiego kuponu oraz w promocji może wziąć udział więcej niż jeden kuponu. Maksymalna wygrana to 100 złotych. Nagroda zostanie przypisana do konta do 26.03.2021r do godziny 17:00. Przed wypłaceniem jej, musisz obrócić nią sześciokrotnie w ciągu 30 dni po minimalnym kursie 2.00.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w Betclic bonusy są też dostępne w ramach pakietu powitalnego, który otrzymacie za założenie konta z kodem promocyjnym 550PLN. Wtedy zgarniecie:

  • 550 PLN bez ryzyka
  • 50 % do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze