Już dzisiaj rozpocznie się prestiżowy i jubileuszowy 70 Turniej Czterech Skoczni. Te zmagania będą trwały przez najbliższe dni i oznaczają duże emocje, a w rywalizacji wezmą udział również Polacy. Na skoczni zobaczymy m.in. Kamila Stocha, czy Piotra Żyłę. Nasi rodacy nie są jednak faworytami do zgarnięcia trofeum, ale i tak można im kibicować, więc forBET ma bonus dla Ciebie – odbierz MaxiZysk i graj TCS!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Graj TCS z MaxiZyskiem od forBET

W środę rozpocznie się 70 Turniej Czterech Skoczni, w trakcie którego będziemy mogli oglądać zmagania najlepszych skoczków w Polsce. W tym gronie naturalnie są Kamil Stoch oraz Piotr Żyła, którzy powalczą o to prestiżowe trofeum. Wcale jednak nie będą mieli prostej przeprawy, bo nawet nie są w gronie faworytów. W tym sezonie nie idzie im najlepiej, czego nie można powiedzieć o reprezentacjach Niemiec, Japonii, czy Norwegii.

Kwalifikacje do turnieju w Oberstdorfie wygrał Kobayashi, który skoczył na odległość 129 metrów. Japończyk miał aż prawie pięć punktów przewagi nad Geigerem. Na trzecim miejscu skończył z kolei Forfang, który oddał najdalszy skok, bo aż na odległość 132 metrów, ale jednak miał zdecydowanie lepsze warunki niż reszta. Najlepszy z Polaków był Wolny. Ten uplasował się na 13 pozycji, a Żyła, Kubacki i Stoch zajęli odpowiednio 24, 28 oraz 37 miejsce. Z okazji zbliżającego się święta skoków narciarskich forBET ma bonus dla Ciebie – możesz zagrać skoki z MaxiZyskiem, a niżej tłumaczymy, jak to zrobić.

baner od forbet na tcs

Co zrobić, żeby odebrać w forBET bonus w postaci MaxiZysku na Turniej Czterech Skoczni? Postępuj według instrukcji, którą przygotowaliśmy właśnie z tej okazji. Cały proces zajmie Ci zaledwie kilka minut:

  1. Zarejestruj swoje konto: https://zagranie.com/go/forbet
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Wpłać minimum 20 PLN
  5. Wybierz z listy na kuponie MaxiZysk Skoki Narciarskie
  6. Zagraj kupon ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej Pucharu Świata w Oberstdorfie
  7. Musi to być AKO z minimum trzema typami, kurs każdego z nich nie mniejszy niż 1.40
  8. Twój zysk na kuponie zostanie podwojony
  9. Mnożnik jest do kwoty maksymalnej 200 PLN

Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN. Wygrane pieniądze trafiają na konto depozytowe, z którego możesz je wypłacić bez żadnych problemów.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze