Już dzisiaj o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Belgią. Z całą pewnością będzie to ciekawe widowisko, które po prostu warto obejrzeć. Nasi rodacy nie są tutaj faworytami, ale na pewno mają spore szanse na to, żeby zaskoczyć rywali. W forBET jest bonus w postaci freebetu w wysokości 45 PLN na mecz Belgia – Polska.

baner na belgia - polska od forbet
fot. forbet

45 PLN freebet na Belgia – Polska!

O godzinie 20:45 dojdzie dzisiaj do drugiego meczu Biało-Czerwonych w Lidze Narodów. Tym razem naszym rywalem są Belgowie, a więc trudniejszy przeciwnik niż ostatnim razem, gdy wygraliśmy z Walią 2:1. Jedno jest pewne – będzie to ciekawa rywalizacja, bo Hazard i spółka są rozdrażnieni po tym, jak przegrali z Holandią 1:4. Fakt, że jest to wyjazdowe spotkanie nie pomaga naszym rodakom, ale nie można ich przekreślać.

forBET zbierający dobre opinie ostatnimi czasy (m.in. za akcje marketingowe) teraz przygotował ciekawą promocję dla graczy. U tego bukmachera możesz odebrać 45 PLN freebetu na spotkanie Belgia – Polska. Aby odebrać ten bonus musisz jednak mieć konto, które możesz założyć z tego przycisku:

Rejestrując się z przycisku odbierzesz dodatkowe bonusy i dzięki temu będziesz mógł np. obstawiać bez ryzyka. Jakie są warunki odebrania freebetu w wysokości 45 PLN na mecz Belgia – Polska? Te są bardzo proste i szczegółowo je opisujemy w specjalnie przygotowanej instrukcji!

  1. Zagraj kupon za dokładnie 99 PLN
  2. Kurs ogólny kuponu nie może być niższy niż 2.50.
  3. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20. 
  4. Jedno zdarzenie na kuponie musi pochodzić z oferty meczu Belgia – Polska.
  5. Kupon może zostać zagrany jako SINGIEL lub AKO

Po spełnieniu warunków automatycznie otrzymasz Freebet 45 PLN do wykorzystania na dowolne zdarzenia z oferty tego bukmachera. Nic więcej nie musisz robić, żeby móc cieszyć się z darmowych środków!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze