Myślę, że przyzwyczaiłeś się już do tego, że najczęstsze obecnie promocje bukmacherskie to te na esport. Z kolejnym takim bonusem przychodzi eWinner, u którego możesz zgarnąć freebet w wysokości 25 PLN! Sprawdź jak to zrobić i dowiedz się więcej o bonusach bukmacherskich. Zapraszamy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o promocjach jakie możesz spotkać u różnych bukmacherów, to koniecznie przejdź do naszej zakładki -> BONUSY BUKMACHERSKIE <-. W jednym miejscu znajdują się najlepsze bonusy, opis wszystkich rodzajów, zakłady bez ryzyka oraz liczne wskazówki. Nie czekaj i sprawdź już teraz!

esportowy bonus bukmacherski od ewinner

Freebet 25 PLN czeka na Ciebie!

Zapoznałeś się już z funkcjonowaniem promocji bukmacherskich? To przejdźmy do akcji, którą przygotował bukmacher eWinner. Wszyscy doskonale wiemy, że rozgrywki sportowe praktycznie stanęły w miejscu, ale na szczęście mamy esport, który się nie zatrzymuje. Z tego powodu eWinner przygotował bonus bukmacherski, dzięki któremu przez cały tydzień możesz odbierać freebety w wysokości 25 PLN!

Akcja trwa do 12 kwietnia i każdego dnia jej trwania możesz odebrać dodatkowe środki na grę. Jedyne co musisz zrobić to obstawić minimum dwa kupony dziennie, na którym znajdą się wydarzenia esportowe. Na każdym muszą znaleźć się co najmniej 2 zdarzenia, których kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.0. Stawka każdego z nich to 25 PLN. Po zagraniu dwóch takich kuponów otrzymasz freebet w wysokości 25 PLN!

Jeśli szukasz informacji nt. obstawiania Counter Strik’a to koniecznie zajrzyj tutaj -> TYPY CS.

Baner grupy esport Zagranie na Facebooku

Bonusy bukmacherskie od eWinner dla Ciebie!

Myślę, że każdy gracz chciałby otrzymać dfreebet w wysokości 25 PLN na dalszą grę. Nie stanie się to jednak dopóki nie założysz konta w eWinner. Najlepiej zrobić to z komu promocyjnego: 1225PLN, który oznacza liczne bonusy takie jak: bonus od depozytu do 1050 złotych, zakład bez ryzyka do 150 złotych oraz freebet do 25 złotych, co w sumie składa się na 1225PLN dodatkowych środków! Nie zwlekaj i odbierz hajs już teraz!