Już dzisiaj wieczorem zawodnicy Manchesteru City i Chelsea wybiegną na murawę, żeby powalczyć o najważniejsze trofeum – Ligę Mistrzów. Obywatele są faworytami, ale przecież The Blues pokazali już wiele razy, że potrafią zaskoczyć, szczególnie pod wodzą Tuchela. Finał Ligi Mistrzów to gwarantowane duże emocje, a w Betclic jest bonus na te rozgrywki!

Zgarnij bonus w Betclic na Ligę Mistrzów!

Już o godzinie 21:00 czeka nas wielki finał Ligi Mistrzów, czyli najważniejsze spotkanie w sezonie ligowym. Na papierze podopieczni Pepa Guardioli są faworytami. W końcu Manchester City wygrał Premier League, a przez play-offy Champions League przeszedł jak burza. Jednak Chelsea, odkąd przejął ją Tuchel, jest niezwykle groźna i pokazuje, że potrafi wygrywać, nawet gdy jest underdogiem.

Co więcej, Chelsea w ostatnim czasie pokonała już Manchester City. Było to w półfinale FA Cup, ale jednak finał Ligi Mistrzów jest zupełnie innego kalibru i trzeba po prostu o tym pamiętać. W Betclic możecie odebrać ciekawe promocje na to spotkanie.

Betclic bonus —> zobacz, jak grać bez ryzyka najważniejsze spotkania!

betclic misja live bonus

Betclic na sobotni finał Ligi Mistrzów przygotował dwa bonusy. Wystarczy postawić kupon live, który dotyczy podstawowego czasu gry, a minimalna stawka to 20 PLN. Kurs nie może być mniejszy niż 1.80, a jeżeli trafisz, to zgarniesz 20 PLN w formie bonusu. 

Tym trzeba obrócić jeszcze przed wypłatą. Należy to zrobić sześciokrotnie po kursie 2.00 lub większym w ciągu 30 dni. Jeżeli spełnicie te warunki, to będziecie mogli wypłacić kasę. Drugi bonus dotyczy kursu. Betclic podnosi mnożnik na zwycięstwo The Citizens w finałowym spotkaniu z Chelsea – było 1.89 -> jest 2.40! Maksymalna stawka, za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 PLN, ale można je łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO! 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Betclic bonus otrzymacie też za założenie konta z kodem promocyjnym 550PLN. Ten zapewni takie rzeczy, jak:

  • 550 PLN bez ryzyka
  • 50 % do wygranej

Zaloguj się aby dodawać komentarze