Do spotkania Polski z Anglią pozostało zaledwie kilka godzin, ale kibice już szykują się na to dobre widowisko. Dlatego też właśnie bukmacherzy przygotowują szereg promocji i nie inaczej jest w przypadku forBET. U tego operatora z kodem promocyjnym możesz liczyć nawet na 40 PLN freebetu. Zobacz, jak go odebrać!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

40 PLN freebetu w forBET za Polska – Anglia!

Reprezentacja Polski już o godzinie 20:45 zmierzy się na Narodowym z Anglią. Wyspiarze to naturalnie faworyci, nawet jeżeli kilku zawodników nie zagra, czy nie jest w najwyższej formie. Biało-Czerwoni mają za sobą dwa spotkania na tym zgrupowaniu, gdzie ograli kolejno Albanię 4:1 i San Marino 7:1. Jednak te wyniki nie pokazują obrazu gry, z jakim mieliśmy do czynienia. Polacy w końcu opierają grę głównie na Lewandowskim.

Anglicy z kolei mają wiele świetnych indywidualności, które powinny w pojedynkę przeważyć szalę na korzyść Anglii, a co dopiero gdy grają jako cały zespół. Jednak warto obstawić to spotkanie, a w forBET kod promocyjny da Ci taką możliwość. Nie dość, że zgarniesz 2080 PLN od depozytu, 200 PLN bez ryzyka i 200 PLN MaxiZysku, to jeszcze będziesz mógł dostać dodatkowo 40 PLN freebetu ze specjalnej akcji na mecz Polska – Anglia.

polska anglia forbet-min

W forBET możesz więc odebrać nawet 40 PLN freebetu, jeżeli spełnisz warunki:

  • załóż konto z kodem ZAGRANIE lub zaloguj się na istniejące
  • wpłać depozyt
  • zagraj za dokładnie 49 lub 99 PLN
  • kupon AKO z min. trzema zdarzeniami
  • jedno z nich musi być z oferty na mecz Polska – Anglia
  • kurs nie może być mniejszy niż 1.30

Jak zagrałeś za 49 PLN, to dostaniesz 20 PLN freebetu. Analogicznie, w przypadku stawki 99 PLN otrzymasz 40 PLN. Freebetem należy obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2.00 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Czas na to wynosi 96 godzin. Jeżeli nie wiesz, co grać, to odwiedź nasze typy dnia! Trzeba przyznać, że jest to całkiem atrakcyjna oferta na takie spotkanie, jak to Polski z Anglią.

Zaloguj się aby dodawać komentarze