Przerwa reprezentacyjna przynosi nam sporo emocji dotychczas, a te jeszcze możemy zwiększyć. Przez najbliższe dni rozgrywane będą kolejne mecze, w tym starcie z Andorą, które zaplanowano na niedzielę, na godzinę 20:45. W Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać ciekawe bonusy, w tym cashback o wysokości 33 złote!

Zgarnij cashback w Totolotku z kodem promocyjnym!

W ten weekend przerwa na kadrę zapewnia nam cały czas emocje na najwyższym poziomie i kibice z całą pewnością nie mogą się nudzić. Wśród meczów, które zostaną jeszcze rozegrane w najbliższych dwóch dniach, jest spotkanie reprezentacji Polski z Andorą.

Te zaplanowano na niedzielę, 28 marca, na godzinę 20:45. Do tego w sobotę wieczorem np. Turcja zagra z Norwegią, a Czechy z Belgią. Emocji z całą pewnością nie brakuje, a to dopiero początek kwalifikacji!

Totolotek Lucky Loser

Dlatego w Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać przez weekend cashback za obstawianie kwalifikacji do mistrzostw świata 2022. Wystarczy postawić minimum 33 złote, a w przypadku przegranej otrzyma się cashback o wartości 33 złote.

Na kuponie wyłącznie mecze z eliminacji do mistrzostw świata 2022, które rozegrane zostaną w dniach 27-28.03.2021. Obrót bonusem jednokrotny po kursie minimalnym 2.00. Czas na to wynosi siedem dni i środki nie mogą być wykorzystane na zakłady systemowe. Każdy użytkownik może otrzymać jeden bonus. 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN otrzymacie również:

  • 100% do 500 PLN od depozytu
  • 49 PLN aplikacja mobilna
  • 25 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze