Australian Open trwa w najlepsze, a podczas niego będziemy świadkami wielu ciekawych starć. Wśród uczestników jest m.in. Świątek, a wystąpił również Hurkacz, który zdążył odpaść. Z okazji Wielkiego Szlema możecie zgarnąć w forBET z kodem promocyjnym pakiet startowy i grać bez podatku Australian Open. Sprawdźcie warunki promocji!

forBET kod promocyjny: graj Australian Open bez podatku!

Australian Open to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów, który jest gwarancją wielu emocji. Wśród uczestników są Polacy, m.in. Świątek i Hurkacz, czyli dwójka najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów z naszego kraju. Hurkacz jednak zdążył już odpaść, przegrywając z Ymerem 2:3 w setach.

Dużo błędów w kluczowych momentach doprowadziło do porażki. Z kolei Iga ograła bez problemów Arantxę Rus i w kolejnym starciu zmierzy się z Camilą Giorgi. Mecz zaplanowano na środowy poranek, a konkretnie godzinę 06:00. To właśnie wtedy Polka rozegra swoje drugie starcie podczas Australian Open.

forbet gra bez podatku

Tak wielki turniej to okazja do zgarnięcia ciekawych bonusów w forBET z kodem promocyjnym. Jeżeli do 14 lutego będziecie obstawiać kupony z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 1.30 każdy z typów, to będą one bez podatku. Czyli za obstawianie Australian Open wygrywacie nawet czternaście procent więcej. Nie łączy się to z promocją z oferty startowej, o czym warto pamiętać.

Do tego w forBET z kodem promocyjnym 2480PLN zgarniecie też bonusy powitalne, takie jak:

  • bonus od depozytu do 2080 złotych
  • 200 złotych bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły