W kwalifikacjach do europejskich pucharów dalej są cztery nasze drużyny, a przed nami bardzo ciekawe mecze w tym tygodniu z udziałem Polaków. W forBET jest bonus, który można wykorzystać z tej okazji. Sprawdź, jak możesz odebrać bonus za każdego gola polskiej drużyny!

Zdobądź bonus za każdego gola polskiej drużyny!

W kwalifikacjach do europejskich pucharów polskie drużyny jeszcze nie przegrały, a za nami już cztery mecze. O Ligę Mistrzów walczy Legia Warszawa, która teraz zmierzy się z Florą Tallinn. Z kolei w Lidze Konferencji swoich sił spróbują zawodnicy Pogoni Szczecin, Śląska Wrocław oraz Rakowa Częstochowa. Patrząc na pary w eliminacjach, to wydaje się, że największe szanse mają dwie ostatnie ekipy, ale Pogoni nie można jeszcze skreślać. Ta w czwartek zmierzy się z NK Osijek.

Z kolei Raków i Śląsk trafili na potencjalnie prostszych rywali i powinni ich przejść bez większych problemów. To drużyny z Litwy, czy Armenii. Liczymy na wiele goli, szczególnie w meczach drużyn grających dość ofensywnie, jak np. Legia, czy Raków. Z podobnego założenia wychodzi forBET.

forBET bonus —> zobacz, jak zebrać dodatkowa rzeczy u tego bukmachera!

forbet europejskie pucharyu

Aby wziąć udział w akcji od forBET należy zagrać kupon za dokładnie 89 PLN. Na nim muszą się znaleźć minimum trzy zdarzenia przedmeczowe z oferty na Ligę Mistrzów lub Ligę Konferencji. Minimalny kurs każdego z nich to 1.30. Za każdego gola strzelonego przez polskie kluby w tym tygodniu (w eliminacjach do pucharów) otrzymasz 5 PLN bonusu.

Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0, a kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20 lub więcej. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót nim wynosi 14 dni.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w forBET bonus dostaniesz też za założenie konta z kodem promocyjnym 2480PLN, który da Ci:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze