Już dzisiaj reprezentacja Polski zagra ze Słowacją na Euro 2020. Biało-Czerwoni zmierzą się z rywalami o godzinie 18:00. Bukmacherzy przygotowali wiele bonusów, a w Totolotku z kodem promocyjnym możesz zgarnąć 50 PLN za każdy gol Polaków!

W Totolotku z kodem promocyjnym odbierasz 50 PLN za bramkę Polski!

Euro 2020 trwa w najlepsze, a za nami już siedem meczów. Największe show do tej pory zapewnili nam reprezentanci Holandii i Ukrainy. Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia Oranje 2:0. Jednak Żówto-byaklitni nie odpuścili i w parę minut strzelili dwa gole, wyrównując. Jednak w ostatnich minutach meczu stracili bramkę, przegrywając tym samym 2:3. Dzisiaj czas na starcia w grupie Polaków.

Rywalizację w tym zbiorze otworzy mecz Polski ze Słowacją. Biało-Czerwoni niewątpliwie są faworytami. Mamy najlepszego zawodnika na świecie, zawodników z topowych klubów, a także wyrównaną ławkę. Jednak forma w sparingach przed Euro 2020 nie powalała z nóg i warto o tym pamiętać. Z drugiej strony jednak Słowacja nie jest aż groźną drużynę, jak inne w naszej grupie.

Totolotek kod promocyjny —> odbierz bonusy powitalne na start. 

totolotek baner 50 pln gol

Totolotek zapowiadał, że przygotuje dedykowane promocje na mecze Polaków i tak też się stało. Za każdy gol reprezentacji Polski możecie otrzymać dodatkowe 50 PLN bonusu. Zasady są proste, wystarczy, że:

  • zalogujesz się na swoje konto,
  • w dniu meczu tj. 14.06.2021 postawisz kupon zawierający zakład z typowaniem “POWYŻEJ+/PONIŻEJ- 2,5” typy “3+” lub “0-2” na mecz Polska – Słowacja,
  • minimalna stawka zakładu to 101PLN

Bez względu na to, czy kupon będzie trafiony, czy też nie, za każdy gol Biało-Czerwonych dostaniesz 50 PLN bonusu. Ten jest przyznawany w postaci kodu, który zostanie wysłany sms-em na numer telefonu podany podczas rejestracji.

Bonusem należy obrócić jednokrotnie, po kursie 2.00 lub większym w ciągu trzech dni od aktywacji go (czas na to również wynosi trzy dni). Dopiero po spełnieniu warunku dotyczącego obrotu możesz wypłacić środki.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totolotku kod promocyjny 724PLN zapewni Ci także pakiet powitalny, a w nim:

  • 100% do 500 PLN od depozytu
  • 49 PLN aplikacja mobilna
  • 25 PLN freebet
  • 250 PLN bez ryzyka!

Zaloguj się aby dodawać komentarze