Aktualnie w świecie tenisa trwa m.in. Miami Open. W grze pozostali m.in. Miedwiediew, Sonego, czy Tsitsipas. Z okazji tych rozgrywek, zarówno singlowych, jak i w duecie, Betclic ma bonus dla Was!

 Zgarnij bonus w Betclic na tenis!

Miami Open trwa w najlepsze, dzięki czemu fani tenisa mają co oglądać. Rozgrywane jest m.in. Miami Open, gdzie dalej w grze są Miedwiediew, Sonego, czy Tsitsipas. Oprócz singli tenisiści walczą też np. w dublu. Zobaczcie, jaki bonus ma Betclic dla Was z tej okazji, bo do zgarnięcia jest dodatkowa kasa!

Betclic misja tenis

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że, obstawisz wydarzenia z dyscypliny tenis. Minimalna stawka, jaka obowiązuje to 20 PLN przy kursie nie mniejszym niż 1.8 dla jednego zakładu. Promocja ta obowiązuje zakłady przedmeczowe i na żywo oraz SOLO/AKO.  Akcja trwa od 29.03 do 31.03.2021r. Nagrody bukmacher wypłaci Wam 06.04 2021r. Jeżeli Wasze trzy kupony zostaną trafione, to otrzymacie 40 PLN bonusu.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w Betclic bonusy są też dostępne w ramach pakietu powitalnego, który otrzymacie za założenie konta z kodem promocyjnym 550PLN. Wtedy zgarniecie:

  • 550 PLN bez ryzyka
  • 50 % do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze