Gry karciane u bukmacherów zyskują na popularności i coraz więcej osób po nie sięga. Nic w tym dziwnego, w końcu to dość ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zakładów sportowych. Z tej okazji w forBET z kodem promocyjnym możecie zdobyć ciekawe promocje, w tym właśnie bonus na gry karciane, łącznie jest to nawet 175 złotych, jeżeli będziecie grać regularnie!

Zdobądź 175 PLN w forBET z kodem promocyjnym!

Klienci bukmacherów coraz częściej szukają ciekawych alternatyw dla tradycyjnych zakładów na różne dyscypliny sportowe. Jedną z nich są gry karciane, które możecie znaleźć m.in. w ofercie forBET. Ten operator daje możliwość grania pokera, wojny, czy black jacka. To z całą pewnością jedna z ciekawszych opcji jako alternatywy dla tradycyjnych zakładów sportowych. Z tej okazji w forBET z kodem promocyjnym możecie odebrać dodatkowe bonusy.

forbet gry karciane

Codziennie do zgarnięcia jest 25 złotych bonusu, a łącznie przez siedem dni da to aż 175 złotych. Wystarczy dokonać obrotu o wartości co najmniej 60 złotych na zakłady z oferty Gry Karciane. Jeżeli spełnicie warunki, to otrzymacie właśnie 25 złotych. Nie ma warunków dotyczących liczby kuponów, czy kursów lub stawki.

Bonus możesz wykorzystać na dowolny sport, ale żeby móc go wypłacić, trzeba najpierw obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.00 z kursem nie mniejszym niż 1.20. Na kuponach muszą być co najmniej dwa zdarzenia i czas na to wynosi czternaście dni.

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET z kodem promocyjnym 2480PLN zgarniecie pakiet startowy, a w nim bonusy takie, jak:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 200 złotych bez ryzyka
  • 2 tygodnie gry bez podatku