W branży zakładów bukmacherskich znajdziemy wielu fanów piłki nożnej, koszykówki, sportów walki, ale teraz otwiera się możliwość obstawianie gonitw koni. Dla wielu to może być abstrakcja, jednak po raz pierwszy w historii będzie można typować rywalizację z warszawskiego Służewca czy wrocławskich Partynic w ofercie nowego bukmachera.

Nowi bukmacherzy zainteresują się wyścigami koni?

Spółka Traf uruchomiła system obstawiania gonitw koni w aplikacji mobilnej, który będzie dostępny od 27 lipca. Na stronie internetowej znajdziemy wiele potrzebnych informacji o zakładach, a także gonitwach. Na razie można skorzystać jedynie z wstępnej rejestracji, jednak to i tak krok na przód. Na temat systemu wpłat/wypłat, promocji na razie nie jesteśmy w stanie nic powiedzieć. Pozostają jedynie domysły.

Traf to platforma autorstwa Totalizatora Sportowego. Zainteresowanie gonitwami koni regularnie maleje, dlatego ciężko przewidzieć czy taki rozwój technologiczny wpłynie na większą popularność wśród graczy. Typerzy mają zaledwie dwa razy do roku możliwość typowania takich zakładów w naszym kraju. Przez resztę czasu pozostają bez gry, chyba że Traf zdecyduje się na wprowadzenie do oferty zakładów z całego świata. Odbudowa zakładów konnych w naszym kraju będzie niezwykle ciężkim zadaniem.

Punktem zaczepienia może być legalny bukmacher BETFAN, który pojawił się na rynku i z miejsca zaoferował swoim graczom możliwość typowania pogody, polityki, czy nawet płci drugiego dziecka Otylii Jędrzejczak. Czy wyścigi konne na stałe będą kolejną orbitą zainteresowań nowych bukmacherów? Przekonamy się wkrótce.