Informacje o Superlidze obiegły cały świat, wywróciły piłkę nożną do góry nogami i wywołały nie tylko ogromne kontrowersje, ale również doprowadziły do pierwszych zwolnień. Bukmacherzy postanowili przygotować ofertę pod to i mamy ciekawe rzeczy do obstawienia. W LVbet z kodem promocyjnym możecie odebrać bonusy i grać za nie właśnie Superlige!

Typuj zakłady na Superligę z kodem promocyjnym w LVbet!

W niedzielę świat obiegła informacja o Superlidze i planowanym rozpoczęciu jej od sierpnia. W skład ma wejść 20 drużyn, w tym piętnaście założycielskich (na razie znamy dwanaście). Wśród nich są Real Madryt, FC Barcelona, Chelsea, Manchester United, Arsenal, czy Juventus. Królewscy i Kanonierzy, a w zasadzie ich prezesi, to główni organizatorzy. Perez jest obecnie prezesem Superligi.

LVbet kod promocyjny → zobacz, jakie bonusy zgarniesz u tego operatora!

Informacja o tym wywołała ogromne zamieszanie i kontrowersje, a obecnie jest to główny temat do dyskusji na świecie. Superliga chce być niezależna od UEFY, a ludzie dyskutują o tym niemal w każdym kraju. Bukmacherzy z tej okazji przygotowali ciekawą ofertę do obstawienia u nich. 

lvbet oferta superliga

W LVbet w ofercie jest kilkadziesiąt różnych zakładów na Superligę. Można obstawiać np. jego zwycięzcę, czy narodowość zespołu, który wygra. Z bardziej zabawnych opcji, to piosenka Abby “Money, Money, Money” zostanie ogłoszona oficjalnym hymnem Superligi do końca 2021 roku. 

Można także obstawić, że Real Madryt, City, United, Chelsea oraz Arsenal nie zagrają w półfinałach Ligi Mistrzów i Ligi Europy 2020/2021. Możliwości jest bardzo dużo, a część opcji dość zabawna. 

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
3423PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W LVbet kod promocyjny 3423PLN zapewni Wam takie rzeczy, jak:

  • 100% do 3000 PLN od depozytu
  • 333 PLN zakład bez ryzyka
  • 70 PLN bonusów
  • 20 PLN freebetów