W La Lidze kwestia mistrzostwa jeszcze nie jest przesądzona, ale czekają nas bardzo ciekawe spotkania w najbliższych dniach. W jednym z nich Athletic Bilbao zagra z Atletico Madryt. Czy liderzy odskoczą Realowi i Barcelonie? W Betclic z kodem promocyjnym możecie zagrać większy kurs na to zdarzenie!

Graj większy kurs na Atletico w Betclic z kodem promocyjnym!

W La Lidze jeszcze nie wiadomo kto zostanie nowym mistrzem kraju. Największe szanse mają zawodnicy Atletico Madryt i FC Barcelony. Pierwsza z tych ekip już dzisiaj, o godzinie 21:00, zmierzy się na wyjeździe z Athleticiem Bilbao. 

Na papierze Suarez i spółka są faworytami, jednak czy przełożą argumenty również na boisko? W końcu może być to dla nich dość niewygodny mecz. Trudny teren, zmęczenie sezonem i w dodatku brak formy u kilku kluczowych graczy.

Sprawdź, jaki jest w Betclic kod promocyjny i zgarnij dodatkowe środki na grę!

atletico madryt bilblao

Bukmacher Betclic postanowił zwiększyć kurs na wygraną Atletico Madryt. Te teoretycznie jest faworytem, a wcześniej mnożnik na liderów La Ligi wynosił 1.88. Zakłady bukmacherskie postanowiły zwiększyć to do aż 2.30, ale maksymalna stawka, za jaką można zagrać, to 25 złotych. 

Można ten zakład jednak połączyć z innymi w ramach kuponów AKO i wtedy Wasza wygrana będzie już znacznie większa. Z całą pewnością więc jest to dobra opcja, jeżeli ktoś jest pewny, że zawodnicy Atletico nie potkną się w starciu z Bilbao. 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN zgarniecie również bonusy na start, a w tym:

  • 550 PLN bez ryzyka
  • 50 % więcej do wygranych