Do wyborów prezydenckich w USA został miesiąc. Dla sytuacji na świecie jest to dość ważne wydarzenie, a bukmacherzy wystawili zakłady na nie. Co więcej, w BETFAN jest bonus do zgarnięcia, a sam bukmacher również zastanawia się, jakie wyniki uzyskają Demokraci i Republikanie. Sprawdźcie sami zakłady i bonus dostępny w BETFAN.

Zgarnij bonus w BETFAN na grę!

Wybory prezydenckie w USA zostały zaplanowane na 3 listopada tego roku. Warto jednak pamiętać, że jest to dość ważne wydarzenie dla sytuacji na świecie. Co więcej, jeden z kandydatów, obecny prezydent Ameryki, Donald Trump jest obecnie na kwarantannie. Jego rywalem w wyborach jest Joe Biden, który ma dość duże szanse na wygraną i przejęcie fotela prezydenckiego na kolejną kadencję. BETFAN zastanawia się, w których stanach w Ameryce wygrają Republikanie, a w których będą to Demokraci. W przypadku tego bukmachera można postawić na zwycięstwo jednych lub drugich m.in. w:

  • Florydzie
  • Kolorado
  • Texas
  • Maine

BETFAN oferta USA

Bukmacher wystawił dość sporą ofertę na to wydarzenie. Dla przykładu kurs na wygraną Demokratów na Florydzie to 1.87, ale warto pamiętać, że w przypadku Republikanów jest to już 1.80. Obydwie strony mają duże szanse na zwycięstwo w tym regionie i w zasadzie to nic nie jest jeszcze przesądzone. Ostatnie tygodnie będą kluczowe, a sama Floryda może również zdecydować o tym, kto ostatecznie zasiądzie na fotelu prezydenckim. W większości regionów rysują się faworyci, a patrząc na same kursy wydaje się, że Demokraci mają większe szanse, a sam Joe Biden może wygrać te wybory. 

Pamiętajcie, że w BETFAN jest bonus do zgarnięcia z naszym kodem promocyjnym 3100PLN. Podając go podczas rejestracji, otrzymacie:

  • 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 100 złotych zakład bez ryzyka
  • 14 procent do wygranych

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze