W ten weekend czekają nas mecze Ekstraklasy, oraz kolejne starcia w La lidze i Premier League. W związku z tym zapowiada się bardzo ekscytująco dla fanów piłki nożnej. Już dzisiaj możecie obejrzeć chociażby spotkanie Chelsea z Manchesterem United, czy Leicesteru z Arsenalem. Z tej okazji forBET z kodem promocyjnym ma dla Was promocję!

Graj bez podatku w forBET z kodem promocyjnym!

Przez ten weekend będziemy mieliśmy szansę obejrzeć kolejne osiem, meczów 19 kolejki Ekstraklasy. Wśród nich chociażby derby Poznania, czy starcie Górnika z Legią. Dzisiaj będzie można obejrzeć kolejne spotkania. Wśród nich jest chociażby starcie Chelsea z Manchesterem United, co niewątpliwie jest hitem niedzieli, czy Leicesteru z Arsenalem.

forbet bez podatku

Z okazji intensywnego weekendu w piłce nożnej forBET przygotował dla Was promocję. Grając kupony ze zdarzeniami z oferty Ekstraklasy, 1. Ligi, Premier League, Bundesligi, Serie A, La Liga i Ligue 1 zagrasz BEZ PODATKU. Aby wykorzystać tę ofertę, musisz wytypować minimum trzy wydarzenia z oferty meczów tych zmagań.

Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub/i na żywo. Każdy kurs pojedynczego typu nie może być niższy niż 1.30. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli kupon zostanie zagrany zgodnie z zasadami promocji, dzięki czemu wygrasz czternaście procent więcej.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w forBET z kodem promocyjnym 2480PLN otrzymasz też:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN zakład bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku