Już dzisiaj rozpoczną się Mistrzostwa Europy 2020! To turniej, na który czekali kibice ze Starego Kontynentu od pięciu lat. Reprezentanci 24 krajów rozpoczną rywalizację już dzisiaj, a meczem otwarcia jest starcie Włoch z Turcją. W Fortunie z kodem promocyjnym możecie odebrać specjalny bonus!

Euro 2020 startuje. Obstawiaj w Fortunie z kodem promocyjnym!

Już dzisiaj, 11 czerwca, o godzinie 21:00 rozpocznie się Euro 2020, w którym wezmą udział łącznie 24 zespoły. Wśród nich jest m.in. reprezentacja Polski, ale ta swój pierwszy mecz rozegra dopiero w poniedziałek, o godzinie 18:00. Z kolei dzisiaj imprezę otworzą zawodnicy z Włoch i Turcji. Pierwsza z tych ekip, na czelne z Insigne, jest naturalnie faworytem, posiada lepszą oraz droższą kadrę, a także świetnie sobie radziła w ostatnim czasie. Dla Włochów będzie to świetna okazja do powrotu na szczyt po nieudanych ostatnich imprezach tej klasy.

Z kolei Turcja może zostać Czarnym Koniem turnieju. Pisaliśmy o tym w naszym skarbie typera, a Yilmaz i spółka to niezwykle groźny zespół, który może już na starcie sprawić sporą niespodziankę. Pamiętajcie, że emocje z oglądania meczów możecie zwiększyć obstawiając spotkania, a ofertę wystawili najpopularniejsi, legalni bukmacherzy. Do tego są dostępne różne promocje, a jedną z nich znajdziecie niżej.

Fortuna kod promocyjny —> zobacz, jak zgarnąć bonusy o wartości 2720 złotych na start!

fortuna mocne otwarcie

Jeżeli obstawisz kupon solo, AKO lub MAXIKOMBI z co najmniej jednym zdarzeniem na mecz Włochy – Turcja (oferta przedmeczowa), to będziesz mógł wziąć udział w akcji “Mocne otwarcie” od Fortuny. Stawka minimalna to 100 złotych brutto, a bonus będzie przyznawany w formie punktów FKP, według:

  • 50 zł w punktach FKP gdy kupon okaże się przegrany a mecz zakończy się wygraną Turcji lub Włoch albo remisem innym niż 0:0
  • 100 zł w punktach FKP gdy kupon okaże się przegrany a mecz zakończy się remisem 0:0.

Kupon może być przegrany przez dowolne zdarzenie (w przypadku AKO). Promocja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych, Hit Dnia, Super Oferta i Ekspert+.

To wszystkie warunki, jakie postawił bukmacher, a środkami możesz później dowolnie dysponować i grać według własnego uznania. Pamiętaj jednak, że będą one w formie punktów FKP, za które można obstawiać kupony.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortunie kod promocyjny 2720PLN zapewni Ci też:

  • 2100 PLN od 2. depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze