W nadchodzących dniach w świecie piłki będzie sporo się działo. Przede wszystkim startuje Liga Mistrzów, którą dużo ludzi lubi obstawiać. Teraz w STS jest bonus do zgarnięcia za stawianie kuponów live na piłkę nożną. Sprawdźcie sami, jak możecie zdobyć dodatkowe pieniądze.

Zgarnij bonus w STS stawiając na live!

W najbliższych dniach na piłkarskich boiskach sporo się będzie działo. Najpierw czekają nas wtorek i środa z Ligą Mistrzów, gdzie najlepsi zawodnicy na świecie powalczą o cenne punkty, a później będziemy świadkami Ligi Europy, w której o pierwsze oczka powalczy Lech Poznań. Wszystkie te mecze można obstawiać w STS na live. Z tym również wiąże się akcja promocyjna tego bukmachera. Na czym ona polega?

STS baner

Jeżeli do 29 października w punktach stacjonarnych STS będziecie obstawiać piłkę nożną na kuponie live z kursem minimalnym 2.00 i stawką nie mniejszą niż pięć złotych, to otrzymacie bonus. Ten w STS wynosi złotówkę, jednak dziennie można otrzymać maksymalnie dziesięć złotych. Oferta jest ograniczona czasowo, ale codziennie można korzystać z niej jeszcze raz. Do trzech dni od zakończenia akcji podany bonus trafi na Waszą kartę STS.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pamiętajcie również, że w STS bonusy są też dostępne w ramach pakietu startowego. Rejestrując konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE zgarniecie:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze