Jeśli jesteś graczem, który obstawia LIVE, albo dopiero chcesz sprawdzić jak to jest typować na żywo, to promocja, którą przygotował bukmacher STS, jest właśnie dla Ciebie! Przez cały tydzień możesz obstawiać LIVE w STS, za co otrzymasz dodatkowe bonusy – łącznie możesz zyskać do 35 PLN. Sprawdź szczegóły promocji i zobacz, co gwarantuje nasz kod promocyjny w STS! Zapraszam!

Kliknij STS kod promocyjny1259PLN i załóż konto już teraz! Dzięki naszemu kodowi możesz zgarnąć zakład bez ryzyka do 30 PLN ze zwrotem na konto główne i dodatkowe środki na grę! Bonus od depozytu do 1200 PLN, freebet 29 PLN – to wszystko gwarantuje kod promocyjny w STS!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Obstawiaj LIVE i odbierz bonus w STS

Mam nadzieję, że założyłeś już konto w STS i użyłeś naszego kodu promocyjnego, dzięki czemu możesz liczyć na naprawdę fajne promocje. Bonusy na start to jedno, ale dużo liczba graczy czeka na bonusy dla stałych graczy. Właśnie o takiej promocji teraz poinformuję.

Od 1 do 7 czerwca trwa akcja, która polega na obstawianiu LIVE. Każdego dnia trwania promocji możesz grać kupony AKO tylko ze zdarzeniami z oferty LIVE. Każdy taki kupon musi być kuponem AKO, a jego kurs nie może być mniejszy niż 2.50. Z kolei minimalna stawka to 20 PLN. Pamiętaj, żeby na początku kliknąć na stronie bukmacher ‘WEŹ UDZIAŁ’, co pozwoli Ci odebrać bonusy. Każdego dnia za pierwszy taki zagrany kupon zgarniesz 5 PLN bonusu. Oznacza to, że łącznie możesz zgarnąć 35 PLN bonusu. Bonus wymaga trzykrotnego obrotu z minimalnym kursem 1.91. Mam nadzieję, że promocja Cię zaciekawiła, a jeśli nie masz konta, to pamiętaj o kodzie promocyjnym w STS: 1259PLN! 

sts live

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze