Ligi Mistrzów już za nami! Teraz czekają nas wielkie emocje związane z 1/8 finału Ligi Mistrzów. Fani piłki nożnej będą mogli dzisiaj obejrzeć aż szesnaście meczów, w tym hitową rywalizację Manchesteru United z Milanem. W związku z tym wydarzeniem bukmacher przygotował dla Was ciekawą ofertę. Zobacz, jak w forBET z kodem promocyjnym możesz odebrać cashback!

 Zgarnij cashback w forBET z kodem promocyjnym!

Już dzisiaj fani piłki nożnej powinni się przygotować na emocjonujący wieczór. Czeka nas osiem meczów 1/8 finału Ligi Europy. Każda z tych drużyn marzy o tym, aby zdobyć europejskie trofeum i tym samym zapewnić sobie awans do rozgrywek UEFA Champions League.

Tego wieczoru możecie obejrzeć starcie Manchesteru United z Milanem, Romy z Szachtarem czy Olympiakos vs. Arsenal. Rozgrywki te rozpoczną się o 18:55 i o tej godzinie będą rozgrywane cztery mecze, a kolejne zaczną się równo o 21:00.

forbet liga europy

Z tej okazji forBET przygotował dla was promocję Tniemy Ryzyko na Ligę Europy! Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że zagracie kupon za 69 PLN lub 139 PLN. Na nim muszą się znaleźć minimum cztery zdarzenia z oferty Ligi Europy, każde z kursem nie mniejszym niż 1.30.

Jeżeli kupon będzie przegrany przez jeden mecz, to forBET zwróci Wam całą stawkę w formie bonusu. Z kolei, jeżeli przegrasz dwa mecze, to bukmacher zwróci połowę stawki.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w forBET z kodem promocyjnym 2480PLN otrzymasz też:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN zakład bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze